Stars

Основні технології Subaru визначають те, що робить з Subaru винятковий автомобіль - і унікальний досвід водіння, який можуть забезпечити лише наші транспортні засоби.

Ці основні системи дозволяють нам пропонувати виняткові стандарти безпеки, продуктивності, комфорту та надійності. Вони також підтримують нашу обіцянку забезпечити як насолоду від водіння, так і спокій.

Вивчіть переваги:

Boxer двигун

Стандартний для нашої лінійки автомобілів унікальний двигун Boxer, що використовується Subaru, лежить в основі того, у що ми віримо як бренд - безпеки, можливостей, надійності.

Горизонтально опозитна конфігурація двигуна Boxer розміщує поршні на 180 градусів один від одного, забезпечуючи нижчий, більш плоский профіль, ніж звичайні 4-циліндрові V-подібні або поперечні двигуни. Це дає силовій установці - а отже і всьому автомобілю - нижчий центр ваги. Завдяки такому більш збалансованому розподілу ваги виходить виняткова керованість та виваженість. І оскільки протилежні рухи поршня природним чином протидіють одне одному, вони зменшують вібрацію та шум двигуна, забезпечуючи при цьому тривалі характеристики.

Двигун Boxer також додатково підвищує рівень безпеки автомобілів Subaru - оскільки він зісковзує під автомобіль у разі зіткнення, не зупиняючи двигун у салоні, щоб захистити ноги пасажирів.

e-BOXER двигун

За допомогою нашого самозарядного гібриду ми об’єднали основну ДНК Subaru з гібридною технологією, щоб забезпечити найкраще з обох світів.

Наша гібридна лінійка самозарядних пристроїв e-BOXER підкріплена бензиновим двигуном e-BOXER та електричним двигуном на акумуляторній батареї. Працюючи разом, двигун та двигун автоматично регулюють гібридну потужність, щоб досягти найефективнішого режиму руху, залежно від вашої швидкості та умов руху.

Використовуючи обидва джерела живлення, гібридні автомобілі із самозарядкою зменшують CO 2 , викиди NOx та твердих частинок, а також роблять рух більш ефективним, використовуючи менше палива.

Допомога в живленні від електродвигуна - Motor Assist - автоматично оптимізується. Це означає, що іноді просто електричний двигун живить автомобіль у режимі Електричний Автомобіль (EV); іноді лише бензиновий двигун бере на себе; а іноді і електродвигун і бензиновий двигун забезпечують потужність разом . Коли працює бензиновий двигун, і коли автомобіль гальмує або гальмує, енергія відновлюється і використовується для підзарядки акумулятора, що робить його самозарядним.

Завдяки лінійці Subaru e-BOXER ви отримуєте всі переваги заряду акумулятора - без необхідності підключатись для підзарядки. Легкий та компактний високовольтний акумулятор надає серії e-BOXER ще нижчий центр ваги та більш збалансований розподіл ваги автомобіля, що ще більше покращує керованість.

Електричний двигун, що працює від акумулятора, допомагає бензиновому двигуну, і серія e-BOXER пропонує більш чутливий, миттєвий прискорення та крутний момент, що охоплює місцевість. Така більша реакція на крутний момент у поєднанні з розташуванням двигуна e-BOXER також робить тягач Forester до 1870 кг одним із найкращих у своєму класі.

Symmetrical All-Wheel Drive

Постійний симетричний повний привід (SAWD) поставляється в стандартній комплектації з усіма моделями Subaru (крім спортивного купе із заднім приводом BRZ). Ця унікальна система максимізує керованість та контроль, забезпечуючи виняткову тягу для безпечнішого та впевненішого водіння - на дорозі, бездоріжжі та за будь-якої погоди.

Переваги постійного повного приводу видно не лише під час їзди по бездоріжжю. Це найбезпечніший та найцікавіший спосіб їзди по всіх дорогах - особливо, якщо погода погана або дорожнє покриття слизьке. Повний привід також неоціненний, коли зчеплення з дорогою важливо в повсякденних ситуаціях водіння, наприклад, наприклад, при виїзді на стиках. Це гарантує пряму передачу потужності для миттєвої та надійної реакції, яка надає водієві максимальної впевненості.

Симетричний повнопривідний привід Subaru працює, постійно перемикаючи потужність на колеса, що мають найбільше зчеплення, забезпечуючи безперервне утримання дороги в будь-який час.

Ми робимо постійний симетричний повний привід наріжним каменем нашого дизайну автомобіля. На відміну від будь-якої іншої конфігурації повного приводу, двигун, трансмісія та карданний вал розташовані в симетричному прямолінійному компонуванні, яке забезпечує прямий шлях тяги та забезпечує максимальну передачу потужності на всі чотири колеса в будь-який час.

Приводні вали мають однакову довжину, зменшуючи крутний момент рульового керування та усуваючи необхідність додавання додаткових елементів управління або ваги. У поєднанні з двигуном Boxer симетричний дизайн нашої системи повного приводу за своєю суттю стабільний, забезпечуючи природний баланс та ефективність для безпечнішої їзди.

 

CVT

Постійна змінна коробка передач (CVT) від Subaru забезпечує швидке реагування, миттєве та без затримок. Це досягається шляхом автоматичного перемикання між діапазоном передавальних числа, щоб підтримувати двигун в оптимальному діапазоні оборотів відповідно до умов та способу руху - отже, їзда на Subaru є тихішою та плавнішою, ніж у багатьох інших автомобілів.

Lineartronic особливо добре працює з симетричною системою повного приводу Subaru, оскільки вона зберігає імпульс, який часто втрачається під час перемикання передач на механічній або традиційній автоматичній коробці передач. Коли педаль зчеплення натискається на ручну або відмикається зчеплення в звичайному автоматичному режимі, ви відключаєте потужність коліс, що призводить до їх уповільнення та втрати працездатності.

Навпаки, Lineartronic допомагає підтримувати зчеплення, постійно забезпечуючи постійне живлення коліс. Lineartronic в парі з Active Torque Split AWD, який контролює розподіл крутного моменту між передніми та задніми колесами. Нормальний розподіл крутного моменту встановлюється на 60% спереду та на 40% ззаду. Однак датчики постійно контролюють зміни зчеплення, швидкості автомобіля та стійкості автомобіля, і вони регулюють крутний момент до кожного колеса в режимі реального часу, підтримуючи оптимальне зчеплення, якщо виявляються більш складні умови.

Subaru Global Platform

Глобальна платформа Subaru (SGP) - це основна платформа, яка лежить в основі наступного покоління автомобілів Subaru (Forester, XV та Impreza). Підвищуючи універсальну безпеку та продуктивність, він пропонує досвід водіння, який ви можете знайти лише у Subaru - для постійного задоволення та тривалого спокою.

SGP підтримує покращені показники безпеки, оскільки збільшує міцність кузова автомобіля на 40%. У разі зіткнення рама може поглинати і безпечно розсіювати більше енергії. Нова конструкція рами також покращує розподіл енергії, направляючи більше енергії безпечно під сидіння.

Стійкість та керованість Вашого Subaru також покращується завдяки цій платформі наступного покоління. Завдяки збільшенню жорсткості кузова, передньої підвіски та заднього підрамника, транспортні засоби, побудовані на SGP, мають підвищену стійкість по прямій лінії та мінімальний крен кузова. Більш чуйна керованість дозволяє водієві краще керувати автомобілем за призначенням та покращує уникнення небезпек.

При проектуванні SGP вібрації та шум були мінімізовані для підвищення комфорту пасажирів. Покращення підвіски та надзвичайно жорстке шасі забезпечують тиху та комфортну подорож для всіх.

Будь ласка, перевірте специфікацію моделі щодо наявності / деталей функцій. Показана модель може не відповідати специфікаціям України.