Stars

Керованість

Те, як ваш автомобіль поводиться в різних дорожніх та погодних умовах, є ключовим фактором впевненості водія. Завдяки ряду технологій, що покращують ваш драйв, ви можете очікувати захоплюючого досвіду кожного разу, коли їдете на своєму Subaru.

Дізнайтесь більше

Технології

Основні технології Subaru мають велике значення. Ці нововведення виділяють нас, дозволяючи нам забезпечити унікальний досвід водіння, який можуть забезпечити лише наші транспортні засоби.

Ми хочемо забезпечити, щоб наші машини були кращими там, де це важливо. Ці основні системи дозволяють нам запропонувати виняткові стандарти безпеки, можливостей та надійності - для Вашого постійного задоволення від водіння та спокою.

Дізнайтесь більше

БЕЗПЕКА

Ми вважаємо, що безпека світового класу є важливою, а не додатковою опцією - тому наші машини оснащені безліччю інноваційних технологій безпеки в стандартній комплектації.

Ми прагнемо усунути смертельні випадки дорожньо-транспортних пригод за участю автомобілів Subaru до 2030 року.

Дізнайтесь більше

РОЗВАГИ

Доступ до аудіосистеми вашого автомобіля, здійснення телефонних дзвінків та налаштування навігації з надзвичайною легкістю.

Дізнайтесь більше

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Ваш комфорт та зручність відіграють ключову роль у захоплюючому та приємному досвіді водіння. Тож ми пропонуємо ряд функцій, розроблених для того, щоб полегшити життя вам і вашим пасажирам.

Дізнайтесь більше