Stars

Система симетричного повного приводу (Symmetrical AWD) – ексклюзивна технологія Subaru, яка забезпечує унікальне поєднання легкої керованості і надійної, передбачуваної поведінки на дорозі.

Починаючи з 1972 року, ця система безперервно удосконалюється, що робить управління автомобілями Subaru ще більш азартним та безпечним.

Symmetrical AWD  
ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ВСЕРЕДИНІ?

Повний привід Субару - Symmetrical AWD забезпечує високу стійкість та легкість в управлінні автомобілем.

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ?

Висока прохідність та стійкість, що забезпечується розподілом крутячого моменту на всі чотири колеса, зумовлює безпечну поведінку авто навіть на неоднорідному покритті.


Повний привід - економність поєднана з керованістю

Економність поєднана з керованістю

Ефективність повного приводу залежить від концепції автомобіля. Як правило, автомобілі з повним приводом відрізняються більшою масою та гіршою керованістю, що в результаті призводить до підвищених витрат палива. Симетричний повний привід завдяки своїм конструктивним перевагам не потребує лишніх компонентів. У декотрих моделей Субару розхід палива спів розмірний з показниками моно приводних моделей того ж класу інших виробників.

Vehicle Dynamics Control System

Мультірежімним система динамічної стабілізації Vehicle Dynamics Control System

Система динамічної стабілізації, щ входить в стандартну комплектацію всіх модифікацій автомобілів Subaru, відстежує відповідність поведінки автомобіля відносно наміру водія через сигнали численних датчиків. Якщо автомобіль наближається до стану втрати стійкості, режими роботи системи розподілу крутного моменту, двигуна і гальма кожного колеса коригуються таким чином, щоб забезпечити збереження заданої траєкторії руху автомобіля.