Stars

Серцем кожного автомобіля Subaru є горизонтально-опозитний двигун SUBARU BOXER. Всього декілька виробників у світі використовують цю дійсно унікальну схему, де циліндри розташовані під кутом 180°, а поршні рухаються назустріч один одному.

Чому в Subaru прихильні до концепції горизонтально-опозитного двигуна? - Причина в його характерних перевагах, до яких належать чудова збалансованість і малий рівень вібрацій, неперевершена плавність роботи і низький центр тяжіння. Особливо слід наголосити на безпечній траєкторії зміщення силового агрегату у разі зіткнення. Цей двигун дозволить Вам отримати новий, ні з чим незрівнянний досвід водіння.


 

ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ВСЕРЕДИНІ?

SUBARU BOXER поєднує в собі оригінальні технологічні рішення і високу ефективність роботи.

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ?

Використання горизонтально-опозитного двигуна забезпечує відточену керованість і низьку витрату палива, не властиві для кросоверів, у поєднанні з вражаючою динамікою.


SUBARU BOXER DIT С ТУРБОНАДДУВОМ (DOHC)

Новий горизонтально-опозитний бензиновий двигун робочим об'ємом 2,0 літри з турбонаддувом, оснащений системою безпосереднього вприскування пального (DIT), дозволяє поєднувати високу потужність з низькою витратою палива. Він компонується з безступінчастою трансмісією Lineartronic, спеціально розрахованою на високі навантаження, що піднімає задоволення від водіння і динаміку на новий рівень.

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ:

241 к.с. (177 кВт) @5600 об/хв.

МАКСИМАЛЬНЫЙ ОБЕРТАЛЬНЫЙ МОМЕНТ:

350 Нм (35,7 кгс м) @2400 - 3600 об/хв.

ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО:

8,5 л. на 100 км. (Lineartronic)

2.5 SUBARU BOXER (DOHC)

Горизонтально-опозитний бензиновий двигун SUBARU BOXER робочим об'ємом 2,5 літри забезпечує миттєву реакцію на дії водія, починаючи з низьких оборотів, що дозволяє значно підвищити зручність управління і паливну економічність.

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ:

171 к.с. (125,7 кВт) @5800 об/хв.

МАКСИМАЛЬНЫЙ ОБЕРТАЛЬНЫЙ МОМЕНТ:

235 Нм (23,9 кгс м) @4000 об/хв.

ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО:

8,3 л. на 100 км. 

2.0 SUBARU BOXER (DOHC)

Горизонтально-опозитний бензиновий двигун SUBARU BOXER робочим об'ємом 2,0 літри характеризується відмінними екологічними показниками і динамікою, що забезпечує потужне прискорення в усьому діапазоні оборотів. Інженери Subaru досягли вражаючих характеристик у цій серії двигуна, зберігши усі переваги опозитного розташування циліндрів - легкість, компактність, низький центр тяжіння і плавність роботи.

МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ:

150 к.с. (110 кВт) @6200 об/хв.

МАКСИМАЛЬНЫЙ ОБЕРТАЛЬНЫЙ МОМЕНТ:

198 Нм (20,2 кгс м) @4200 об/хв.

ВИТРАТИ ПАЛЬНОГО:

8,2 л. на 100 км. (Lineartronic)

8,0 л. на 100 км. (6МКПП)