Stars

Прагнення до виключної безпеки

Теорія говорить, що безпечний рух означає подорож до місця призначення і назад без жодних проблем. З самого початку виробництва автомобілів компанія Subaru сконцентрувалася на дослідженнях в області активної безпеки і робить все можливе, щоб кожне наступне покоління автомобілів було безпечніше попереднього. Subaru створила одну з найбезпечніших платформ в світі завдяки поєднанню горизонтально-опозитного двигуна SUBARU BOXER і максимально збалансованого симетричного повного приводу Symmetrical AWD.

Cиметричний повний привід Symmetrical AWD

Symmetrical AWD - це запатентована система повного приводу Subaru,

в якій силовий агрегат і трансмісія розташовані таким чином, що їх вісь симетрії збігається з поздовжньою віссю автомобіля. Завдяки чудовій балансу мас і рівномірному розподілу навантаження на кожне колесо система здатна ефективно передавати крутний момент на всі чотири колеса. У симетричному повному приводі трансмісія, яка традиційно є одним з найважчих компонентів, розташована близько до центру ваги автомобіля. Ще однією ключовою особливістю системи є легкий і компактний горизонтально-опозитний двигун. Така конструкція зводить до мінімуму момент інерції, вимагаючи менших затрат енергії при повороті і гальмуванні. Рішення забезпечує стійкість і практично ідеальну керованість, що проявляється при русі на високих швидкостях, по мокрій або засніженій дорозі і практично в будь-яких дорожніх ситуаціях. Це головна причина прихильності Subaru фірмовою системою симетричного повного приводу Symmetrical AWD.

Горизонтально-опозитний двигун SUBARU BOXER

Серцем кожного автомобіля Subaru є горизонтально-опозитний двигун.

Всього кілька виробників в світі використовують цей дійсно унікальний тип двигуна, де циліндри розташовані під кутом 180º і поршні рухаються назустріч один одному.

Чому в Subaru настільки віддані концепції горизонтально-опозитного двигуна? Причина в його характерних достоїнства, до яких відносяться: чудова збалансованість і низький рівень вібрацій, неперевершена стабільність роботи і низький центр тяжіння, безпечна траєкторія зміщення при зіткненнях.

Місце водія

Ергономіка і дизайн для більшої концентрації на керуванні автомобілем

Інженери Subaru розробили дизайн інтер'єру, в якому зведені до мінімуму фактори, що відволікають водія при користуванні навігацією, аудіосистемою або клімат-контролем. Одним із прикладів реалізації такого дизайну є розміщення екрану навігації, багатофункціонального дисплея і інших елементів управління системами на одному рівні зі щитком приладів, що забезпечує зручне зчитування інформації при мінімальному русі очей. Інші часто використовувані органи управління, такі, як панель управління аудіосистемою і клімат-контролем, розташовані в нижній частині центральної консолі. Використання кнопок спеціальної форми і великих перемикачів, які легко доступні з місця водія, полегшує управління функціями навпомацки.

Позиція водіння

Краща структура сидіння і оптимальне положення водіння зі складними механізмами регулювання

Правильне положення водіння, що дозволяє природний рух, необхідне для водіння знижує втому і допомагає поліпшити безпеку і комфорт при русі. Оптимальне положення водіння також зробити його простіше для водія, щоб відчути, як автомобіль реагує, коли виникає необхідність ухилитися, як це гарантує, що вони можуть керувати автомобілем належним чином. SUBARU використовує місць зі структурою, яка забезпечує водіям правильному положенні водіння, і також збільшило діапазон регулювання сидіння і рульове колесо так, щоб водії з великою різноманітністю типів тіла можуть знайти своє оптимальне положення за кермом.


Ксенонові фари головного світла

Нове покоління освітлення: яскравіше і довговічніше

У ксенонових фарах використовуються газонаповнені лампи замість звичайних ламп розжарювання. Вони генерують світло-блакитне світло за допомогою струму високої напруги. Такі лампи забезпечують чудове освітлення, використовуючи лише половину потужності традиційних, і в п'ять разів довговічніші, ніж галогенові лампи. Ксенонові фари світять значно далі, дозволяючи водієві краще оцінювати дорожні умови і уникати будь-яких небезпечних ситуацій.