Stars
За допомогою системи Subaru Intelligent Drive (SI - DRIVE) можна настроїти відгуки автомобіля з урахуванням Вашого стилю водіння, дорожніх умов або інших обставин. Це дозволяє швидко перепрограмувати оптимальні налаштування дросельної заслінки і безступінчастої трансмісії для максимальної віддачі у будь-якій ситуації 
Subaru Intelligent Drive (SI - DRIVE)
Режим Intelligent

Режим Intelligent

Цей режим ідеальний для щоденних поїздок. Режим характеризується плавною зміною обертального моменту і мінімальною витратою пального. Режим забезпечує високу керованість при русі по слизьким дорогам чи переміщенні містом.   
Режим Sport

Режим Sport

Режим Спорт забезпечує плавні робочі характеристики двигуна при любій швидкості. У спортивному режимі значно підвищується віддача двигуна. При натисненні на педаль акселератора Ви вмить відчуєте відгук і потужну тягу. Цей режим оптимальний для динамічного стилю водіння.

Режим Sport Sharp 3

Режим Sport Sharp 3

Акцентуючи увагу на відгуку, режим Sport Sharp максимально розкриває потенціал двигуна. Цей режим імітує вісім фіксованих ступенів перемикання і має спортивні налаштування для створення вражаючого, але плавного прискорення.