Stars
Трансмісія Lineartronic — перша безступінчата варіаторна трансмісія повздовжнього розміщення ланцюгового типу, що встановлюється на серійно випускаємі автомобілі. Це ідеальний механізм передачі крутячого моменту двигуна і надійне управління системою симетричного повного приводу Subaru. Трансмісія Lineartronic дарує відчуття плавності руху і відсутність будь яких перемикань передач. Трансмісія Lineartronic
ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ВСЕРЕДИНІ?

Для кожного клієнта передбачений ряд трансмісій на вибір відповідно до стилю його водіння. Кожна з трансмісій компонується спеціальною модифікацією системи симетричного повного приводу.

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ?

Ви зможете насолодитися ідеальною збалансованістю і керованістю автомобіля з повним приводом незалежно від виду трансмісії.


Lineatronic варіатор

Трансмісія Lineartronic забезпечує вибір відповідного передатного числа у своєму робочому діапазоні для плавного та безступінчатого перемикання передач, підтримуючи роботу двигуна в оптимальному режимі для ефективного й рівномірного прискорення, високих ходових характеристик та економії палива. Вона поєднується із системою повного привода з активним розподілом обертального моменту, яка забезпечує оптимальний розподіл обертального моменту між передніми та задніми колесами, а також реакцію на зміну дорожніх умов у режимі реального часу.