Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Виключно вигідна пропозиція на купівлю Subaru XV

07.12.2016

Компанія ««НІКО Захід Плеяда», офіційний дилер Subaru, з радістю інформує, що з 1-го грудня діє спеціальна новорічна ціна на активний, стильний і потужний кросовер Subaru XV.

Компанія «Субару Україна», офіційний імпортер Subaru, з радістю інформує, що з 1-го грудня у всіх дилерських центрах діє спеціальна новорічна ціна на активний, стильний і потужний кросовер Subaru XV. Знайти свою щасливу зірку і стати власником позашляховика зоряного бренду Subaru можна за ціною від 649 999 грн., заощадивши при цьому до 48 000 грн.

Пропозиція обмежена наявністю автомобілів Subaru XV на складі, тому потрібно поквапитися з прийняттям, можливо, найбільш правильного рішення в цьому році. Новорічна ціна на Subaru XV - хороша можливість вдало вкласти гроші в свій комфорт і безпеку. Компактний та маневрений XV стане надійним партнером в будь-яких зимових пригодах!

Перевірити наявність автомобілів у дилерів в своєму місті можна за посиланням http://subaru.ua/stock

За будь-якими деталями щодо придбання кросовера Subaru XV звертайтеся в автосалон офіційного дилера Subaru у Львові - компанію "НІКО Захід Плеяда" - м.Львів вул.Липинського 50Б тел.(032) 29-89-900.