Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Презентація концепту VIZIV Performance Concept та інші прем'єри Subaru на 45-му Токійському автосалоні 2017

24.10.2017

Subaru Corporation, виробник автомобілів Subaru, з 25 жовтня по 5 листопада візьме участь в 45-му Токійському автосалоні 2017 (дні для преси 25–26 жовтня, для відвідувачів виставка буде відкрита з 27 жовтня по 5 листопада) з концепцією «Нова історія SUBARU — від компанії, що робить речі, до компанії, що дарує усмішки». Представленими на автошоу автомобілями та усім своїм стендом Subaru продемонструє, як у майбутньому буде втілена місія компанії «Задоволення від водіння і душевний спокій».

Subaru представить ряд концепт-карів на чолі з Subaru VIZIV PerformanceConcept. Майбутнє бачення безпеки у VIZIV PerformanceConceptреалізованоза допомогою вдосконаленої технології допомоги водієві, в центрі якої знаходиться система безпеки EyeSight.

Крім концепт-карів, відвідувачі автосалону побачать спеціальні версії серійних моделей: S208 (спецверсія WRX STI, 450 екземплярів), Subaru Outback Limited Smart Edition і BRZ STI Sport (обмежена серія, 100 екземплярів). Компанія очікує на великий інтерес до S208 і BRZ STI Sport, тому право на покупку буде розіграно в лотереї. Всіспецверсії можна буде придбати лише в Японії. Також на стенді Subaru покажуть автомобіль BRZ GT300, який візьме участь в гонках серії Super GT.

У середу 25 жовтня о 11:15 (5:15 за київським часом) президент компанії Subaru CorpоrationЯсуюкіЙошінага (YasuyukiYoshinaga) проведе прес-конференцію на стенді Subaru (East Hall). Відео прес-конференції буде опубліковано на https://www.youtube.com/user/SUBARUOnTube

На офіційному сайті Subaru створена спеціальна сторінка, присвячена експонатам на стенді Subaru на Токійському автосалоні 2017. Інформацію на сторінці буде доповнено в день початку виставки: https://www.subaru.jp/tms/

Автомобілі Subaru, що виставлено на 45-му Токійському автосалоні 2017 року:

SUBARU VIZIV PERFORMANCE CONCEPT

Світова прем'єра

S208

Прем'єра: 25 жовтня 2017
Всього 450 авто, продаж по лотереї

SUBARU BRZ STI Sport

Прем'єра: 25 жовтня 2017
Всього 100 авто в кольоріCoolGreyKhaki, продаж по лотереї

OUTBACK LimitedSmartEdition

Виставковий експонат

SUBARU XV FUN ADVENTURE CONCEPT

Виставковий експонат

IMPREZA FUTURE SPORT CONCEPT

Виставковий експонат

SUBARU BRZ GT300

Учасник гонки Super GT 2017


Концепт-кар Subaru VIZIV Performance Concept (світова прем'єра)

VIZIV PerformanceConcept — концептуальна модель спортивного седана, який уособлює уявлення компанії про автомобілі майбутнього, головні цінності яких — задоволення від водіння і спокій. Впровадження передових технологій допомоги водієві на чолі з EyeSight та іншими системами безпеки стане відправною точкою в розробці функції «автоматичного водіння».

Концепт-кар Subaru XV FunAdventureConcept

Subaru XV FunAdventureConcept — концепт-кар, створений, щоб приділити ще більшеуваги дизайну і функціональності моделі XV. Повне задоволення від активного відпочинку, яке є світоглядом Subaru XV, виражається через ексклюзивні шини для позашляховиків і оновлені захисні накладки, що підкреслили основні риси моделі. Для авто був обраний колір «жовтий металік», який буде яскраво виділятися на відкритому просторі.

S208

S208, основанийна WRX STI, є топовим суперкаром Subaru. Subaru та його дочірнє підприємство з автоспорту STI спільно попрацювали над двигуном і підвіскою, а також додали ексклюзивнеоздоблення в екстер'єр та інтер'єр, отримавши машину, яка забезпечує найкращу продуктивність і якість в S-серії. Модель S208, в порівнянні зі своїм попередником S207, випущеним в 2015 році, отримала покращену продуктивність двигуна, а також більш низький центр ваги за рахунок використання даху з карбону. Все це підвищило виняткове задоволення від екстремального водіння Subaru. Технічні характеристики моделі, а також відомості про продаж 450 одиниць за допомогою лотереї стануть відомі 25 жовтня 2017 року.

SUBARU BRZ STI Sport

Subaru націлена на досягнення максимальної популярності BRZ STI Sport за рахунок підвищення якості їзди і рівноваги моделі. Щоб максимально проявити потенціал BRZ, забезпечити відмінну керованість і підняти комфорт водіння на наступний рівень, спортивний підрозділ Subaru STI досягнув найвищого класу в лінійці BRZ. Покращена жорсткість кузова і ексклюзивне налаштування підвіски забезпечили небувалу слухняність в управлінні, а відчуття комфорту високої якості можна порівняти з моделлю найвищого рівня в ціновому діапазоні BRZ. Прекрасний зовнішній вигляд та інтер'єр, ексклюзивні для цієї моделі, поряд з відмінною якістю їзди, підвищують привабливість моделі. Обмежений випуск Subaru BRZ STI Sport в спеціальному кольорі CoolGreyKhaki буде доступний лімітованою кількістю в 100 одиниць, специфікацію та інформацію про продаж по лотереї яких оголосять 25 жовтня 2017 року.

OUTBACK LIMITED SMART EDITION

Outback LimitedSmartEdition — це спеціальна модель, яка поєднує в собі чудову якість Outback з додатковими функціональними поліпшеннями. Елементи декору екстер'єру та інтер'єру, як-от ексклюзивна решітка радіатора і диски, сидіння Ultrasuede і панелі з темними рельєфними срібними акцентами надають моделі її впізнавану елегантність. Outback LimitedSmartEdition також оснащений навігаційною системою з великим 8-дюймовим дисплеєм, розширеними функціями (AppleCarPlay/AndroidAuto і ексклюзивноюаудіосистемоюHarmanKardon), що надають водінню ще більше задоволення і спокою.

IMPREZA FUTURE SPORT CONCEPT

Концепт-кар на базі lmpreza Sport пропонує нові цінності спортивного автомобіля і принесе водієві ще більше задоволення від водіння, ніж його попередники. Посприяють цьому дизайн передніх і задніх бамперів, низький центр ваги, динамічні форми та розташований посередині спортивний глушник. Спортивний дизайн lmpreza Future Sport Concept підкреслять кольором жовтих перлів і контрастними елементами інтер'єру.