Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Система моніторингу водіїв (Drive Monitoring System - DMS) , якою оснащені сучасні автомобілі Subaru, названа переможцем премії «What car? Car of the year 2020» !

16.11.2020

Нагороду «Технологічний автомобіль року 2020», отримав Subaru та нова система моніторингу водіїв (DMS).

У трійці лідерів, в категорії Technology Award, окрім Subaru, опинились: бренд Hyundai (центральні бокові подушки безпеки) та BMW (оновлена система запису автомобіля). Однак лідерство завоювала система Drive Monitoring System від Subaru !

Як глобальний лідер у галузі досліджень автомобільних технологій, «Thatcham Research» вперше цього року спонсорує цю категорію, щоб підтримувати інновації, забезпечуючи безпечне впровадження нових функцій та систем у життя.

Що ж до системи Drive Monitoring System (DMS), - вона забезпечує пильність водія, завдяки тому що автомобіль оснащено камерою, встановленою на приладовій панелі, та інфрачервоним датчиком, який використовує програмне забезпечення для розпізнавання обличчя для відстеження рухів очей під час руху. Система виявляє, в якому стані в кожен момент руху перебуває водій, чи його погляд блукає, чи він засинає. У разі виявлення втоми водія, чи зменшення уваги, система сигналізує спеціальним сигналом- попередженням, який стає голоснішим, чим довше триває небезпечна ситуація.

Метью Ейвері, керівник проекту досліджень компанії «Thatcham Research», коментує: «Система також може ідентифікувати окремих водіїв та попередньо встановити індивідуальні налаштування для комфорту кожного з водіїв відповідно, створюючи більш плавну та комфорту взаємодію водія та автомобіля. Автомобіль, по суті, знає вас як особистість і готовий до вас, коли ви сідаєте за кермо. Це новий рівень взаємовідносит водія та автомобіля!».

Система DMS розглядається як ключовий механізм безпечного впровадження автоматизованих технологій водіння у життя людей.

Метью Ейвері та Клер Еванс, заявляють «Те, що ми називаємо Guardian Angel Technology, і система управління від Subaru - це, безумовно, найкращий приклад, який ми бачили у 2019 році. Оскільки близько 27% смертельних випадків стається через відволікання водія. DMS Subaru якраз покликана допомогти водіяєві концентрувати свою увагу на дорозі та звернути увагу на те, як люди їздять. Сподіваємось, з цією системою зменшиться кількість аварій, адже зменшиться кількість водіїв, які відволікаються на дорогах через такі речі, як використання мобільних телефонів та інше.»

 

Ви можете подивтись , як проходили тести « What Car?» за участі Клер Еванс, та переконатись, що система DMS Subaru була гідною перемоги https://youtu.be/Fs7hspVwJqs

 «Thatcham Research» - це спілка незалежних експертів з автомобільної безпеки, яка консультує автомобілістів, страхові компанії та виробників транспортних засобів з метою зменшення частоти ДТП, їх тяжкості та витрат повязаних з цим, а також реалізації бачення «безпечніших автомобілів».