Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА АБСОЛЮТНО НОВОГО ПРОТОТИПУ SUBARU LEVORG НА ТОКІЙСЬКОМУ АВТОСАЛОНІ 2019

29.10.2019

Компанія “Ніко Захід Плеяда”, офіційний дилер Subaru у Львові та області, повідомляє: Subaru розробив абсолютно новий Levorg з метою реалізувати майбутнє, в якому кожен може по-справжньому насолоджуватися керуванням.

23 жовтня 2019 року на 46-му Токійському автосалоні корпорація Subaru представила абсолютно новий прототип Subaru Levorg.

Абсолютно новий Levorg – це універсал, що володіє всіма перевагами новітніх технологій Subaru. За допомогою цього автомобіля Subaru планує створити майбутнє, в якому кожен зможе насолоджуватися водінням в повній мірі і за своїм бажанням в епоху, коли автономне керування стане реальністю.

Ґрунтуючись на філософії Grand Touring від Subaru, яка проводиться інженерами для розробки автомобіля, що дозволяє водієві та пасажирам насолоджуватися ще більшим комфортом, безпекою та надійністю. Абсолютно новий Levorg має передові технології і був розроблений у якості еталонної моделі нового покоління Subaru.

Levorg став уособленням нової концепції дизайну «BOLDER», яка підкреслює характер кожної наступної моделі Subaru. Мускульні форми, чіткі лінії і впевнений погляд говорять про внутрішній світ Levorg. Цей автомобіль здатний подарувати задоволення від управління і пробудити пристрасть, яка надихає людей спробувати те, що ніколи не відчували раніше.

З точки зору технології, абсолютно новий Levorg оснащений системою EyeSight нового покоління. Система безпеки отримала стереокамери зі збільшеним кутом огляду і чотири радара. Вона забезпечує автоматичне гальмування в більш широкому діапазоні умов, в тому числі при перетині або повороті на перехресті з обмеженою видимістю. Також авто отримало новітню вдосконалену система допомоги під час їзди, що використовує карту високої чіткості і систему визначення місцезнаходження транспортного засобу, що допомагає підтримувати рух по шосе, в той час як зв'язані послуги забезпечують відчуття безпеки навіть у випадку надзвичайної ситуації.

Щоб забезпечити дійсно приємні відчуття під час водіння для всіх водіїв і пасажирів, абсолютно новий Levorg використовує глобальну платформу Subaru з повною конструкцією внутрішньої рами, а також нещодавно розроблений горизонтальний турбодвигун з безпосереднім упорскуванням пального об'ємом 1,8 л, який балансує прискорення і екологічні показники на найвищому рівні.

Серійна версія абсолютно нового Levorg надійде в продаж на японському ринку в другій половині 2020 року.