Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Превентивна система безпеки SubaruEyeSight отримала найвищу оцінку в рейтингу систем запобігання зіткнень.

03.04.2019

Інститут дорожньої безпеки (IIHS) Національногоуправління безпекою руху на трасах NHTSA (США) визнали систему EyeSight кращою системою превентивної безпеки.

Системадопомоги водієві EyeSight, знижує ризик виникнення страхового випадку на 35%, в порівнянні з автомобілями, де подібна система не використовується. Таких висновків дійшла одна зі структур, що входить упідрозділ компанії IIHS*. Експерти відзначили, що система EyeSight володіє відмінноюшвидкістю реакції, це стосується як виявлення об'єкта перед оптичними камерами, так і швидкості спрацьовування системи екстреного гальмування. Крім пішоходів, в інституті відзначили здатність EyeSight розпізнавати велосипедистів,тварин і своєчасно реагувати на їхні дії.

Зараз в Україні представлено три моделі, які обладнані цією системою безпеки, - Outback,Forester таXV.

SubaruEYESIGHT – передова технологія допомоги водієві. Подібно до другої пари пильних «очей», що вдивляються у дорогу попереду, EyeSight використовує два об’єктиви стереокамери для отримання об’ємного кольорового зображення з високим розподіленням, майже таким, яке сприймає око людини.

Використовуючи зображення, отримані за допомогою двох об’єктивів, для точного розпізнавання форми, швидкості та відстані, EyeSight виявляє не лише автомобілі, а ще й мотоцикли, велосипеди та пішоходів. У разі виявлення потенційної небезпеки вона забезпечує подачу попереджувальних сигналів і навіть за необхідності застосовує гальма, щоб допомогти запобігти аварії. Завдяки таким ефективним заходам безпеки EyeSight зменшує напруження під час керування автомобілем і посилює відчуття захищеності в салоні SUBARU XV. 

 

Запрошуємо в автосалон «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА» на тест-драйв будь-якої з обраних вами моделей, щоб на практиці побачити систему EyeSight в дії.

Попередня реєстрація на пробну поїздку за тел. 032-29-89-900

 

Підписуйтесь на наші сторінки та дізнавайтесь про усі новини першими

 

https://www.facebook.com/subarulviv/

https://www.instagram.com/subarulviv/

 

 

*Інститут дорожньої безпеки (IIHS) Національного управління безпекою руху на трасах NHTSA (США)