Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Бренд Subaruдебютує на Женевському міжнародному автосалоні з новим концепт-каром SUBARU VIZIV ADRENALINE CONCEPT!

21.02.2019

На прес-конференції в Токіо, яка відбулась 19 лютого 2019 корпорація Subaru оголосила, що SUBARU VIZIV ADRENALINE CONCEPT дебютує на міжнародному автосалоні в Женеві, Швейцарія .

Цьогорічний міжнародний Женевський автосалон стартує 5 березня, 2019р.

5-6 березня оголошено днями для журналістів та ЗМІ, а для усіх відвідувачів автосалон можна буде відвідати 7 - 17 березня 2019 р.

 КонцепціяSUBARU VIZIV ADRENALINE буде представленана прес-брифінгу, запланованому на 10:45 (центральноєвропейському часі) 5 березня 2019р на стенді Subaru.

Крім того, на автошоу в Женеві марка Subaru представить перші дві свої електрифіковані моделі для європейського ринку. Поки що їх тримають утаємниці, вказуючи лише, що моделі отримають силову установку типу e-Boxer, а це означає поєднання оппозитноїустановки з електродвигуном в тому чи іншому варіанті (від так званого «помірного» гібрида з електродвигуном невеликої потужності до бензоелектричних системи з зарядкою від розетки).

 Що ж до анонсованої новинки SUBARU VIZIV ADRENALINE, то слово VIZIV у назві моделі - це вигадане слово, що походить від фрази "Vision for Innovation", що у перекладі означає «Погляд спрямований на інновації» .

Новинка увійде в лінійку прототипів Vision for Innovation, яку марка розвиває в останні роки. Концепт-кар 2019 року являтиме собою компактний купе-кросовер з камерами заднього виду замість звичних дзеркал.

У низці минулих концептів з ім'ям Viziv є ті, що пережили таке перетворення: Viziv-7 перейшов у серійну модель - кросовера Ascent.

 Почалася серія Vision for Innovation з трьох дверної Viziv Concept (2013), а продовжилася концептами Viziv 2 (2014 року), Viziv Future (2015), Viziv-7 SUV (2016), Viziv Performance (2017) і Viziv Tourer (2018).

 Долучайтесь до нас в соцмережах та дізнавайтесь про усе першими:

https://www.facebook.com/subarulviv/

https://www.instagram.com/subarulviv/