Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

SUBARU XV I SUBARU WRX ЗАРОБИЛИ НАЙВИЩI ОЦIНКИ ЗА БЕЗПЕКУ TOP SAFETY PICK+ 2017

24.10.2017

Компанія «Субару Америка» (Subaru of America, Inc.), виробник автомобілів Subaru, з радістю повідомляє, що автомобілі Subaru XV і Subaru WRX 2018 модельного року, оснащені додатковою технологією допомоги водієві EyeSight®, отримали нагороду за безпеку TOP SAFETY PICK 2017. Ці ж моделі, обладнані одночасно EyeSight і LED адаптивними фарами головного світла (SRH), були удостоєні TOP SAFETY PICK + 2017 від Страхового інституту дорожньої безпеки (Insurance Institute for Highway Safety - IIHS).

Subaru XV і Subaru WRX заробили нагороду TOP SAFETY PICK 2017, досягнувши найвищої можливої оцінки «Добре» в тестах ударостійкості фронтальної частини з малою зоною перекриття, з частковим перекриттям, в бічних краш-тестах, в оцінка міцності даху, в випробуваннях на удар ззаду. Система безпеки EyeSight отримала оцінку «Добре» від Страхового інституту дорожньої безпеки в випробуванні систем запобігання зіткнення. Subaru XV вже шість років поспіль є кращим вибором з точки зору безпеки IIHS - нагорода TOP SAFETY PICK з 2012 по 2017, і Subaru WRX - протягом трьох років - нагорода TOP SAFETY PICK з 2015 по 2017

Тепер всі моделі Subaru 2018 модельного року з системою допомоги водієві EyeSight і LED адаптивними фарами головного світла отримали найвищий рейтинг безпеки від IIHS в 2017 році. Subaru XV і WRX приєдналися до Forester, Impreza, Legacy і Outback в цьому престижному клубі.

Страховий інститут дорожньої безпеки

Страховий інститут дорожньої безпеки (Insurance Institute for Highway Safety, IIHS) є американською незалежною некомерційною науковою, освітньою організацією. Діяльність організації спрямована на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, шкоди, а також тяжкості травм, отриманих в аваріях. Інститут здійснює дослідження, формує рейтинги безпеки популярних пасажирських автомобілів, а також споживчих товарів, що мають відношення до безпеки на дорозі. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт http://www.iihs.org/

Інформація про Subaru of America, Inc.

Компанія «Субару Америка» (Subaru of America, Inc., SOA) є дочірньою компанією Японської корпорації Subaru Corporation. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Черрі Хілл, штат Нью-Джерсі. Компанія продає автомобілі Subaru, запчастини та аксесуари через мережу з більш ніж 620 доларів в Сполучених Штатах. Вся продукція Subaru виробляється на заводах з нульовими відходами виробництва, а Subaru Indiana Automotive Inc. - лідер в галузі охорони навколишнього середовища, єдиний завод з виробництва автомобілів в США, який названий Національною Федерацією Дикої Природи місцем проживання диких тварин на задньому дворі.