Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Subaru WRX з фільму "На драйві" виставлено на продаж!

13.07.2020

Продавець виклав на площадці eBay тюнінгований Subaru  WRX 2006 року, та зазначив, що ця модель була задіяна у сцені з пограбуванням на початку фільму "Baby Driver".

Оскільки цей автомобіль використовували для трюків, він був оснащений силовим агрегатом від WRX STI – 2,5-літровим опозитним двигуном з турбонаддувом, потужністю 300 к.с. Також, цей спорт-кар оснащений кованими поршнями, зчепленням Exedy Stage 1 та заднім диференціалом з обмеженим ковзанням Cusco. Модель також має гідравлічне ручне гальмо та передній диференціал OS Giken.

Оскільки й інші  автомобілі, які використовувались у фільмі, були червоними, цей WRX був перефарбований у відповідний колір. Він також оснащений панеллю приладів WRX STI та іншими стильними та функціональними аксесуарами STI.

На момент старту торгів базова ставка становила 19 000 доларів США. Експерти припускають, що до завершення торгів, через шість днів його сума може значно зрости, оскільки аналогічний кіно-автомобіль у 2017 році був проданий за 69 100 доларів.