Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Світова прем'єра VIZIV Performance Concept на Токійському автосалоні 2017

01.11.2017

Subaru Corporation, виробник автомобілів Subaru, представила Subaru VIZIV Performance Concept на 45-му Токійському автосалоні 2017, який проходить в столиці Японії з 25 жовтня по 5 листопада.

Серія концепт-карів Subaru VIZIV* уособлює собою бачення брендом Subaru майбутніх автомобілів, які забезпечують своїм клієнтам «Задоволення від водіння і душевний спокій». Subaru VIZIV Performance Concept - це перший спортивний седан з серії концепт-карів VIZIV, його попередниками були концепти позашляховиків.

Флагманський концепт VIZIV Performance Concept базується на культових моделях Subaru, які відображають їх видатні ходові характеристики, а також технологію симетричного постійного повного приводу Symmetrical AWD, що працює в парі з двигуном Boxer, щовдосконалювались протягом більше п'ятдесяти років.

Щоб висловити ні з чим незрівняне задоволення від водіння Subaru, VIZIV Performance Concept спирається на попередні моделі, що символізують досвід водіння Subaru: Subaru Legacy, який визначив Subaru як автомобіль для водія; Subaru Impreza, який штурмував Чемпіонат світу з ралі, і Subaru WRX, який, як і раніше, домінує в автомобільних гонках по всьому світу. Ґрунтуючись на загальній філософії дизайну «Dynamic × Solid» від Subaru, цей спортивний седан наступного покоління інкапсулює задоволення від водіння.

В очікуванні широкого розповсюдженняв майбутньому автоматизованих технологій водіння на седан були встановлені розширені функції підтримки водія, що поєднують систему безпеки EyeSight наступного покоління з іншими системами.

Дизайн

Представлений прототип є передвісником майбутніх спортивних моделей Subaru. Їздові характеристики підкреслюються жорстким, спрямованим вперед корпусом з низьким центром ваги, динамічною формою крил, використанням деталей з вуглецевого волокна на бамперах, крилах і даху.

Концепт VIZIV Performance Concept отримав масивні 20-дюймові легкосплавні диски, при цьому, безліч деталей, в тому числі агресивний аеродинамічний обвіс, розширювачі колісних арок, елементи бамперів, дифузора і даху виконані з карбону. Прототип майбутнього спорткара став довшим нинішнього WRX на 35 мм - 4630 мм, колісна база розширилася на 80 мм, склавши 2730 мм. Спортивний вигляд автомобіля підкреслюють широкі колісні арки, легендарний повітрозабірник на капоті, великі повітрозабірники і дифузори в бамперах, а також чотири вихлопні труби.

Передові технології допомоги водієві

У 2020 році Subaru планує представити автомобілі з напівавтономною системою допомоги водієві і анонсує очікувану технологію вдосконаленою версією системи Subaru EyeSight з двома камерами, яка встановлена на VIZIV Performance Concept.

Очікується, що майбутній спортивний автомобіль буде оснащений фірмовим горизонтально-опозитним двигуном Boxer і симетричним повним приводом Symmetrical AWD. Subaru вирішила об'єднати передові технології допомоги водієві, заплановані до запуску у 2020 році, з високою продуктивністю, на які здатні двигун у поєднанні з повним приводом. Поєднавши удосконалення технології допомоги водієві EyeSight з роботою над іншим обладнанням, таким як радар, високоточний GPS і навігаційна система, Subaru продовжує досягати абсолютного рівня безпеки своїх автомобілів з метою повного усунення автомобільних аварій.

Технічні характеристики Subaru VIZIV Performance Concept:

 

Габаритні розміри, мм (Довжина х Ширина х Висота):4,630 х 1,950 х1,430

Колісна база, мм: 2,730

Шини245/40 R20

Місткість, люд.: 5

 

Відео зі стендуSubaru с VIZIV Performance Concept: https://www.youtube.com/watch?v=95ZTTQyfyCI&feature=youtu.be

Спеціальна сторінка, присвячена експонатам на стенді Subaru на Токійському автосалоні 2017:https://www.subaru.jp/tms/.

 

* VIZIV скорочене від“Vision for Innovation.”