Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

SUBARU змагатиметься за перемогу в гонці «24 години Нюрбургрінга»

22.05.2017


Корпорація Subaru, виробник автомобілів Subaru, повідомляє, що Subaru Tecnica International Inc. (STI), спортивний підрозділ компанії, візьме участь в 45-й гонці «24 години Нюрбургрінга» (Nurburgring 24-Hour Race: NBR) зі своїм переможним спорткаром SUBARU WRX STI NBR Challenge

Автогонка буде проходити в Німеччині з четверга 25 по неділю 28 травня на легендарній трасі Нюрбургрінг.

Майбутні змагання - знакові для команди STI, яка в цьому році бере участь в гонці 10-й рік поспіль. Subaru знову змагатиметься в класі SP3T для машин з 2-літровим турбомотором. Заводська команда вже чотири рази перемагала в цьому класі - в 2011, 2012, 2015 і 2016. У 2017 році компанія прагне здобути третю перемогу поспіль і п'яту перемогу в своєму класі.

Автомобіль, заявлений в змаганнях, побудований на базі серійної моделі WRX STI. У цьому спортивному седані компанія об'єднала технології і ноу-хау, отримані в ході розробки STI CompleteCars і PerformanceParts. Використовуючи переваги автовиробника, STI допрацьовували і покращували свій гоночний болід, в результаті автомобіль став швидшим, не втративши при цьому чутливості до дій водія. Для кращого прискорення і набору максимальної швидкості Subaru WRX STI NBR Challenge оснащений двигуном зі збільшеною потужністю в 340 к.с. з управлінням за допомогою підрульового селектора і оновленою трансмісією з шестиступінчастоюсеквентальною коробкою передач. Крім того, була поліпшена швидкість проходження поворотів за рахунок оптимізації геометрії шасі, кращого балансу жорсткості, полегшеного корпусу, зменшеного моменту інерції і збільшеного переднього притискного зусилля.

ШигеоСугая з STI, як і в минулому році, виступить в якості менеджера команди STI NBR Challenge Team. Співробітники STI і кращі механіки дилерських центрів SUBARU в Японії будуть допомагати в обслуговуванні команди. Що стосується пілотів, то це буде та ж четвірка, що привела команду до перемоги в 2016 році - ХідекіЯмаучі (Японія), Марсель Ласе (Німеччина), Карло ван Дам (Нідерланди), і Тім Шрік (Німеччина).

Зі згуртованою сильною командою, готовою зробити все можливе для досягнення успіху, та за підтримки тисяч уболівальників, SUBARU налаштована здобути в майбутній гонці чергову перемогу.

Інформаційна довідка:

24 години Нюрбургринга - легендарна гонка на витривалість, яка кожен травень або червень проводиться на заході Німеччини. Гоночна траса довжиною 25,38 км об'єднує два відрізки: всесвітньо відому «Північну петлю» («Нордшляйфе») довжиною 20,38 км і трасу Гран-Прі довжиною 5,15 км. Щороку близько 200 автомобілів з різних команд змагаються в гонці, де рівень пілотів відрізняється від аматорського до професійного. За добу 150 команд долають по кільцевому треку відстань в 3 400 км. При цьому число гонщиків може перевищувати 800, так як одним автомобілем управляють екіпажі з п'яти і навіть шести чоловік.

«Нордшляйфе» вважається однією з найскладніших гоночних трас в світі - це вузький гірський серпантин з твердим покриттям, закритими поворотами і гребенями, без освітлення і з мінімальними заходами забезпечення безпеки. Є чимало місць, де автомобілі відриваються від землі. Різкі підйоми і спуски, понад 170 поворотів різної складності і величезна кількість «сліпих» при під'їзді гребенів і вузьких коридорів, захищених тільки огорожею, які не прощають помилки - все це «Нордшляйфе».

«Нордшляйфе» використовується Subaru як тестовий полігон з 1992 року. Ці випробування - спосіб остаточно переконатися, що серійні моделі бренду відповідають стандартам Subaru по витривалості, швидкості і, найголовніше, задоволенні і впевненості за кермом.