Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Subaru Outback - найбезпечніший автомобілі 2017 року в категорії «Середньорозмірні автомобілі» – за рейтингом IIHS!

26.12.2016

Американська асоціація безпеки дорожнього руху- IIHS, опублікувала рейтинг найбезпечніших автомобілів.

Щорічний рейтинг IIHS охоплює автомобілі, які отримали найкращі результати краш-тестів і інших випробувань з активної і пасивної безпеки. Американські експерти назвали найбезпечніші автомобілі 2017 року за різними класами. До рейтингу входять тільки нові і оновлені моделі, випуск яких налагоджено в 2016 році.

І цього річ в категорії «Середньорозмірні автомобілі» Subaru Outback гідно займає почесне місце.

Всебічний захист водія і пасажирів - це зобов'язання, яке виробник Subaru з усією відповідальністю узяв на себе і успішно виконує, будучи однією з найбезпечніших марок у світі.

 АКТИВНА БЕЗПЕКА

subaru crashtest safety (2).png          

Теорія говорить, що безпечний рух означає подорож до місця призначення і назад без жодних проблем. З самого початку виробництва автомобілів компанія Subaru сконцентрувалася на дослідженнях в області активної безпеки і робить все можливе, щоб кожне наступне покоління автомобілів було безпечніше попереднього. Subaru створила одну з найбезпечніших платформ в світі завдяки поєднанню горизонтально-опозитного двигуна SUBARU BOXER і максимально збалансованого симетричного повного приводу Symmetrical AWD.

subaru crashtest safety (3).png

Cиметричний повний привід Symmetrical AWD- це запатентована система повного приводу Subaru,в якій силовий агрегат і трансмісія розташовані таким чином, що їх вісь симетрії збігається з поздовжньою віссю автомобіля. Завдяки балансу ваги і рівномірному розподілу навантаження на кожне колесо система здатна ефективно передавати крутний момент на всі чотири колеса. У симетричному повному приводі трансмісія, яка традиційно є одним з найважчих компонентів, розташована близько до центру ваги автомобіля. Ще однією ключовою особливістю системи є легкий і компактний горизонтально-опозитний двигун. Така конструкція зводить до мінімуму момент інерції, вимагаючи менших затрат енергії при повороті і гальмуванні. Рішення забезпечує стійкість і практично ідеальну керованість, що проявляється при русі на високих швидкостях, по мокрій або засніженій дорозі і практично в будь-яких дорожніх ситуаціях. Це головна причина прихильності Subaru фірмовою системою симетричного повного приводу Symmetrical AWD.

Серцем кожного автомобіля Subaru є горизонтально-опозитний двигун.Всього кілька виробників в світі використовують цей дійсно унікальний тип двигуна, де циліндри розташовані під кутом 180º і поршні рухаються назустріч один одному. Чому в Subaru настільки віддані концепції горизонтально-опозитного двигуна? Причина в його характерних достоїнства, до яких відносяться: чудова збалансованість і низький рівень вібрацій, неперевершена стабільність роботи і низький центр тяжіння, безпечна траєкторія зміщення при зіткненнях.

subaru crashtest safety (1).png

Також, правильне положення сидіння водія,  знижує втому і допомагає поліпшити безпеку і комфорт при русі. SUBARU використовує автокрісло зі структурою, яка забезпечує водіям правильне положення для кермування, збільшено діапазон регулювання сидіння і рульового колеса так, щоб водії з різною тілобудовою  могли знайти своє оптимальне положення за кермом.

    subaru crashtest safety (5).png

Ксенонові фари головного світла – це нове покоління освітлення: яскравіше і довговічніше! У ксенонових фарах використовуються газонаповнені лампи замість звичайних ламп розжарювання. Вони генерують світло-блакитне світло за допомогою струму високої напруги. Такі лампи забезпечують чудове освітлення, використовуючи лише половину потужності традиційних, і в п'ять разів довговічніші, ніж галогенові лампи. Ксенонові фари світять значно далі, дозволяючи водієві краще оцінювати дорожні умови і уникати будь-яких небезпечних ситуацій.

 

 ПАСИВНА БЕЗПЕКА

subaru crashtest safety (6).png          

 Силовий каркас кільцеподібної форми – це суть концепції безпеки Subaru! У 1996 році з виходом першого покоління Forester Subaru оголосила про використання силового каркаса кільцеподібної форми, який захищає салон від ударів при фронтальних, фронтальних зміщених, бічних і задніх зіткненнях. Forester став хітом продажів у всьому світі завдяки високому рівню безпеки. У його конструкції використовувалася кільцева структура, що з'єднує дах і підлогу за допомогою бічних стійок з посиленими бічними поздовжніми балками і бічними порогами, створюючи клітку, яка охоплювала весь салон автомобіля. Така конструкція ефективно поглинає удари з будь-якого напрямку при зіткненні, забезпечуючи надійний захист салону. Силовий каркас кільцеподібної форми отримав свою назву тільки після дебюту Forester і виходу першого покоління Legacy 1989, яке також використовувало цю концепцію. Спочатку дане рішення позиціонувалася як посилення безпеки кузова при зміщених зіткненнях, проте, унікальна кільцева структура сполук кожної стійки до даху і підлоги продемонструвала високий рівень безпеки.

subaru crashtest safety (7).png 

Підтримка двигуна вперше з'явився на моделі Outback в 2009 році в якості однієї з доробок існуючої конструкції. Поряд з силовим каркасом кільцеподібної форми Subaru, підрамник використовується для ефективного поглинання енергії зіткнення. Під час лобового зіткнення, підрамник направляє двигун вниз під кутом з метою мінімізації шкоди для пасажирів, що знаходяться в салоні. Також забезпечується зміцнення дверей і бічних стійок, що підвищує рівень активної безпеки. Крім того, підрамник призначений для плавного деформування і більш ефективного поглинання енергії при зіткненні ззаду.

subaru crashtest safety (8).png

Подушки безпеки водія та пасажира забезпечують ефективний захист тільки при спільній роботі з ременями безпеки! Подушки безпеки компактно складені в рульовому колесі і приладової панелі. При зіткненні вони миттєво розкриваються, забезпечуючи додатковий захист для водія і пасажирів.

 

Subaru Outback  без сумніву, достойний автомобіль як по пасивні так і активній безпеці.

 Компанія НІКО Захід Плеяда  запрошує Вас в автосалон на Липинського 50-Б отримати вичерпну інформацію про Subaru Outback  та здійснити пробну поїздку.

Деталі за тел.: (032) 29-89-900