Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Subaru Outback названий«Кращим сімейним автомобілем» у США

16.03.2017


Компанія «Субару Америка» (Subaru ofAmerica, Inc.) повідомляє, що Outback 2017 модельного року шостий рік поспіль отримав нагороду «Кращий сімейний кросовер 2017» (BestWagonforFamilies 2017) в конкурсі «Кращі сімейні автомобілі» (Best Cars for Families), котрий щорічно проводить організація U.S. News&World Report.

 

ВиданняU.S. News&WorldReport—авторитетний американськийжурнал, автор рекомендацій та інформації для споживачів, оцінив 211 транспортних засобів та назвав переможців в 18 категоріях. Кожен з переможців має найкраще поєднаннямісткості салону і багажника, позитивнихвідгуків професійних автомобільних оглядачів, рейтингів безпеки танаявних технічних параметрів.

Як ів більшості аспектів сімейного життя, вибір правильного сімейного автомобіля – це пошук балансу, видання U.S. News&WorldReportдопомагає покупцямзнайти цей баланс задопомогою конкурсу«Кращі сімейні автомобілі». Номінаціїконкурсуохоплюють18 різних автомобільних класів, так що кожнародиназможезнайти автомобільпід свої потреби, що відповідатиме необхідним параметрам місткості або, наприклад, бюджету. Крім того, нагородами виділяються універсальнімашини: седани, мінівени, кросовери, котріпідходять для всіх етапів сімейного життя, починаючи з ситуацій, колипотрібновідвезтидитину в садок або школу, дати ключі від машини студенту, який вчиться водити, або допомогти члену сім'ї похилого віку.

П'яте покоління Subaru Outback, знакового середньорозмірногокросовера, продовжує займати позицію лідера в своєму сегменті після більш ніж 20 років на ринку.Обладнаний в стандартній комплектації симетричним повним приводом SymmetricalAll-Wheel Drive, режимомX-Mode, системамидопомоги на схилахHillDescentControl іHillStartAssist, місткий Outback зі збільшеним кліренсом є майстром як заміських вилазок на природу, так і щоденних пересувань сім'ї.

Фірмові системи безпеки Subaru перевершують інші автомобілі у всіх краш-тестах американського Страхового інституту дорожньої безпеки (InsuranceInstituteforHighway Safety). Outback2017модельного року, оснащений системою допомоги водієві EyeSight, отримав нагороду TOP SAFETY PICK 2017, а обладнаний системоюEyeSightі ксеноновими фарами головного світла — нагороду Top Safety Pick2017+.

2016 рік став восьмим роком рекордних продажів підряд для Subaru в Америці і дев'ятим роком поспіль з щорічним приростом продажів Subaru Outback, з підсумком в 615,132 проданих автомобілів цієї моделі за 2016 рік.Outback є вдалим поєднанням солідного дизайну, фірмового симетричного повного приводу, просторого салону, просунутих технологій безпеки, і зразкової паливної економічності.Ця перевірена комбінація завжди допомагала досягати Outback нових висот і нових рекордів продажів.