Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

SUBARU OUTBACK - КРАЩЕ АВТО ЗА ВEРСІЄЮ AUSTRALIA BEST CARS AWARDS

23.07.2018

Subaru Outback вже третій рік поспіль стає кращим універсальним автомобілем вартістю до 50 000 дол США за версією престижної Австралійської премії  ABC (Аustralia Best Cars Awards).


Subaru Outback вже третій рік поспіль стає кращим універсальним автомобілем вартістю до 50 000 дол США за версією престижної Австралійської премії  ABC (Аustralia Best Cars Awards).

При оцінюванні автомобілей за  рейтингом ABC враховується широкий спектр критеріїв, включаючи: співвідношення ціни та якості, дизайн та технічні характеристики, а також характеристики руху автомобіля. Тестування моделей-фіналістів відбулося в Австралійському Автомобільному Дослідницькому Центрі, що поблизу Англесі, Вікторія. За словами генерального директора Subaru Австралія Коліна Крісті: «Незалежність та об'єктивність - ці слова можуть характеризувати рейтинг ABC і він є авторитетним як для Subaru, так і для споживачів. У процесі тестування беруться до уваги параметри практичності та реальні можливості автомобілів і тому ми дуже раді знову отримати визнання за Outback».

Розпочавши свою історію у 1996 році, Subaru Outback створив абсолютно нову ринкову нішу - універсал підвищеної прохідності. У минулому році в Австралії було продано 11 340 одиниць Subaru Outbacks.

Рестайлінгова версія Subaru Outback була презентована на початку цього року, отримавши зміни не тільки у зовнішньому дизайні, але й низку технічних вдосконалень, головними з яких є: наявність системи допомоги водієві EyeSight®, а також удосконалення  елементів двигуна, трансмісії та підвіски, що дозволило поліпшити паливну ефективність та характеристики руху автомобіля. Також оновлений Outback оснащений сенсорним монітором нового покоління з можливістю синхронізації з технологією Apple® CarPlay і  Android® Auto, камерами фронтального та бічного огляду і люком (в преміальній комплектації). Все це гарантує, що оновлений зовнішній вигляд ідеально поєднується з новітніми технологіями від Subaru.

Subaru Outbacks був також відзначений іншими галузевими відзнаками Австралійського ринку, у тому числі:

• 2001: Outback H6 - найкращий повнопривідний автомобіль - нагороди журналу 4x4 Австралія

• 2009: Найкращий позашляховик до 40 000 $ - нагороди Fairfax Drive Car of the Year

• 2009: Outback 2.5i - Найкращий автомобіль для подорожей - 4WD - Найкращі автомобілі Австралії

• 2015 рік: Outback 2.5i Premium - найкращий повнопривідний універсал серед автомобілей вартістю до 50 000 дол США

• 2016: Outback 2.5i Premium - найкращий універсал підвищеної прохідності з повним приводом вартістю до 50 000 дол США

• 2017: Outback 2.0D Premium - AWD SUV $ 45 000 - $ 60 000 - річні нагороди OzRoamer за автомобіль сезону

• 2018 *: Outback 2.5i Premium - кращий універсал підвищеної прохідності вартістю до 50 000 дол США