Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

У США SUBARU OUTBACK визнаний кращим автомобілем для підлітків.

30.08.2017

Американське інформаційне агентство, U.S News & World Report, назвало універсал Subaru Outback 2017 модельного року переможцем у номінації «Кращі автомобілі для підлітків» за технологією превентивної безпеки і якість автомобіля в цілому.

U.S News & World Report - авторитетне джерело інформації і рекомендацій в США. У цьому році було оцінено 108 автомобілів і названо вісім переможців у категоріях легкові автомобілі і кросовери (позашляховики). Щоб отримати звання «Кращого автомобіля для підлітків», модель повинна володіти високими оцінками в рейтингах надійності, краш-тестах, наявністю розширених функцій допомоги водієві і рекомендаціями критиків в своїй ціновій категорії.

В оцінці брав участь Subaru Outback в комплектації для північно-американського ринку. Автомобіль оснащується системою допомоги водієві EyeSight, яка буде зараз доступна в моделі Subaru XV нового покоління.  EyeSight - оригінальна система безпеки Subaru, яка включає в себе функції адаптивного круїз-контролю, автоматичного передаварійного гальмування, попередження про з’їзд із займаної смуги руху і наближення до розмітки, а також активного контролю руху по смузі.

Придбати автомобіль Subaru XV можна в офіційного дилера компанії«НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА»вул.Липинського 50 Б. Усі деталі за тел.. 032-29-89-900.