Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

До нових вершин: Subaru Impreza нового покоління завоювала титул «Автомобіль року» в Японії

16.12.2016

Корпорація Fuji Heavy Industries Ltd, виробник автомобілів Subaru, рада повідомитипро те, щоседан Subaru Imprezaстав«Автомобілем 2016-2017 року» в Японії. В історії бренду - це вдруге, коли автомобіль Subaru удостоєно звання «Автомобіль року», першою стала перемога Subaru Legacy в 2003 році.

«Автомобіль року 2016 – 2017 в Японії» – це нагорода серед легкових автомобілів,  виробництво котрих офіційно оголошено чипочато в Японії з 1 листопада 2015  до 31 жовтня 2016 включно, з прогнозованим об’ємом продажів від 500 одиниць.  В доповнення до нагород «Автомобіль року в Японії»  та «Імпортований автомобіль року», також присуджуються нагороди в категоріях «Інновації», «Емоції» і «Компактний мобільний автомобіль». Здобувши перемогу в конкурсі«Автомобіль року 2016 – 2017 в Японії»  седан Subaru Imprezaвипередив гібрид ToyotaPrius і Audi A4, яким дісталисьдруге і третє місця.

НоваSubaru Imprezaдебютувала в березніцьогороку на автосалоні в Нью-Йорку іявляється першою серійною моделлюSubaru, побудованоюна базі глобальної модульної платформи Subaru SGP (Subaru GlobalPlatform).Згідно з принципами SGP, нове покоління Impreza прагне запропонувати водіямі пасажирам досвід максимального «задоволення від водіння і душевного спокою». Ціль досягається задопомогою великої кількості нових технологій, які стосуються всього, що пов’язано з безпекою, наряду збездоганними динамічними і статичними відчуттями.

Subaru Impreza оснащена симетричною системою повного приводу і новим дволітровим чотирьох циліндровим опозитним двигуном з безпосереднім впорскуванням пального, потужністю 152 к.с. Модель комплектується новим мультимедійним комплексом зможливістю голосового управління, а такожпакетом систем безпеки EyeSight, що включає функцію запобігання зіткнень.

Subaru Impreza - перший автомобіль з подушкою безпеки пішохода в стандартній комплектації, що коли-небудь вироблявся в Японії. Така подушка безпекирозміщується під капотом і при ударі пішохода бампером розкривається по периметру лобового стекла.

Протягом місяця з моментупрезентації нової Імпрезив Японії, що відбулась13-го жовтня, продажі моделі обігнали місячний план в 2500 одиниць більше ніж в чотири рази і склали 11 050 замовлень.

51% від всіх замовленьнової Subaru Imprezaбуло отримано від клієнтів, які перейшли на Subaru змоделей іншихбрендів. Такийвагомий показник вказує на те, що нова Impreza приваблює все більш широке колопокупців в Японії.

«Цевелика честь для нас, що Impreza отрималавизнання і була відмічена почесноюнагородою «Автомобіль року», - сказав Ясуюкі Іошинага, президент і головний виконавчий директор FHI. «Я хотів би подякувати наших клієнтів, постачальників і акціонерів за їх постійну підтримку Subaru, і я вдячний всім тим, хто зробив свій внесок в це досягнення. Ми продовжимо збільшувати нашізусилля, щобпропонувати особливий досвід «задоволення від водіння і душевного спокою» всім власникам Subaru».

На українському ринку Subaru Impreza поки не продається, в лінійціSubaru доступні інші моделі: XV, Outback, Forester и WRX STI (під замовлення).