Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

КОРПОРАЦІЯ SUBARU ЗАВЕРШИЛА БУДІВНИЦТВО КОМПЛЕКСУ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ГЕЛІКОПТЕРІВ

01.02.2018

Корпорація Subaru урочисто відзначила завершення будівництва нового об'єкту з технічного обслуговування літальних апаратів, розташованого на території Аерокосмічного заводу Утцуномія, що в префектурі Точігі.

Новий комплекс призначений для ремонту і технічного обслуговування гелікоптерів нового покоління: моделей UH-X*1 (the Japan Ground Self-Defense Force) і нової комерційної моделі гелікоптера 412EPI*2.

Аерокосмічний підрозділ корпорації Субару, Aerospace Company, здійснює технічне обслуговування, ремонт і капітальний ремонт близько 100 літальних апаратів щорічно, в тому числі гелікоптерів UH-1J  та інших літальних апаратів, що використовуються ВПС Японії, силами берегової охорони, поліцією, центральними і місцевими установами, такими як пожежні підрозділи. Після завершення будівництва нового об'єкта площею приблизно 3700 м2, Aerospace Company має намір збільшити технічні потужності на 30%, що дозволить обслуговувати близько 130 літальних апаратів на рік.

Subaru планує розвивати аерокосмічний напрямок і посилити виробничу інфраструктуру в регіоні, сприяючи подальшому розвитку аерокосмічної промисловості і поглибленню співпраці з вітчизняними та іноземними партнерами і постачальниками, а також з місцевими громадами.

*1 Наступник гелікоптера UH-1J, який використовується в даний час. Планується виробництво приблизно 150 одиниць.

*2 Модель, зконструйована на такій самій платформі, що і UH-X, але для комерційного виробництва і продажу.