Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

SUBARU FORESTER П'ЯТОГО ПОКОЛІННЯ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО АВТОСАЛОНУ В НЬЮ-ЙОРКУ

11.04.2018

Лідер продажу автомобілів Subaru в світі - Subaru Forester займає ключову позицію в глобальній стратегії компанії Subaru.

У новому Forester 2019 був втілений баланс між винятковою керованістю і комфортом, а також встановлені новітні технології активної і пасивної безпеки. Відповідно до глобальної філософії бренду Subaru - «Dynamic x Solid», в дизайні нового Forester поєднуються витривалість позашляховика і винятковий комфорт для водія і пасажирів.

Оновлений* 2,5-літровий горизонтально-опозитний двигун з прямим вприскуванням палива в поєднанні з фірмовим симетричним постійним повним приводом (Symmetrical All-Wheel Drive), безступінчастою коробкою передач CVT і вдосконаленою системою X-Mode, сприяє підвищенню керованості, продуктивності, а також паливної ефективності, і, як наслідок, екологічності автомобіля.

Зміни у зовнішності Forester торкнулися переднього бампера, оптики, решітки радіатора і колісних дисків. Дорожній просвіт - 220 мм.

Завдяки збільшеній колісній базі - (тепер 2,670 мм) в новому Forester з'явилося більше простору для пасажирів. У якості опції в автомобілі може бути встановлений 8-ми дюймовий мультимедійний екран з підтримкою Apple Car Play і Android Auto ***, точка доступ Wi-Fi і модуль дистанційного запуску двигуна. Для зручності водія і пасажирів передбачені USB порти для зарядки гаджетів, а також, вперше для автомобілей Subaru, представлена ​​система кондиціонування HMI ****, що дозволяє налаштовувати параметри роботи в залежності від кількості пассажирів у автомобілі. Багажне відділення стало більш зручним і містким за рахунок поліпшення конструкції багажного відсіку, також тепер э функція автоматичного замикання багажного відділення при замиканні автомобіля одним натисканням кнопки на ключі доступу.

Спеціально для нового Forester виробником був створений новий колір - Jasper Green Metalic.

* - близько 90% нових компонентів двигуна 

2 * - клас компактних позашляховиків, довжина кузова 4,500 мм - 4,700 мм.

* 3: Apple CarPlay - зареєстрована торгова марка компанії Apple Inc. на території США та інших країн.

* 4: Human Machine Interface