Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Корпорація FUJI HEAVY INDUSTRIES LTD. змінила назву на SUBARU CORPORATION

07.04.2017

З 1 квітня 2017 року корпорація Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), виробник автомобілівSubaru, змінила свою назву на Subaru Corporation.На честь 100-річчя заснування, FHI об'єднала назву корпорації з назвою торгової марки Subaru, оскільки виробництво автомобілів Subaru для компанії є основним бізнесом. Крім того, в корпорації є підрозділи аерокосмічної, промислової продукції, екологічних систем, які виробляють широкий асортимент товарів: двигуни загального призначення, електрогенератори, автобуси, вертольоти, компоненти для літаків цивільної авіації, вітрові генератори і багато іншого.

Оскільки велика частина обороту корпорації припадає на автомобільний підрозділ, зміна назви на Subaru Corporation дозволить посилити позиції автомобілів Subaru на світових ринках і підвищить впізнаваність бренду.

У головному офісі FHI в Ебісу, Токіо, щоб відзначити перейменування, були виставлені нова Subaru Impreza, представлена в Японії в жовтні 2016 року, і великомасштабна модель вдосконаленого вертольоту 412EPI, як символи прагнення Subaru до зростання в якості глобального бренду аерокосмічної та автомобільної промисловості.

На заході зі зміни назви виступив президент корпорації Subaru Corporation Ясуюкі Йошінага, який заявив: «Ми завжди прагнули створювати відмінні продукти. В останні роки наші зусилля були спрямовані на розвиток тих якостей і цінностей, якими володіє бренд Subaru. Зміна назви компанії говорить про рішучість Subaru розвивати бренд, який приносить користь людям. Коли наші клієнти задоволені — ми бачимо щасливі обличчя. Ми хочемо бачити ще більше посмішок і ще більше шанувальників Subaru. Ми хочемо, щоб разом з новою назвою зірки Subaru засяяли ще яскравіше!»

Управління корпорацією буде побудовано на принципі «Клієнт в першу чергу» і спрямовано на розвиток бренду з сильною присутністю на ринку. Зміцнення позицій бренду Subaru на глобальному рівні буде здійснюватися за рахунок розвитку головної цінності Subaru «Впевненість і спокій» («Enjoyment and Peace of Mind»).

Fuji Heavy Industries

Компанія FHI — наступник компанії Nakajima Aircraft, яка була створена в 1917 році як Авіаційна науково-дослідна лабораторія. У 1953 році після низки реорганізацій з'явилася Fuji Heavy Industries Ltd. Відтоді компанія значно розширила сферу своїх інтересів, яка зараз охоплює сегменти аерокосмічної промисловості і автомобілебудування. У 1955 році FHI створила власний прототип легкового автомобіля, названий P-1, який через рік отримав нове ім'я — Subaru 1500. Цей автомобіль мав величезне значення в подальших розробках моделей Subaru 360 і Subaru 1000.

Автомобілі Subaru представлені в більш ніж 90 країнах і продовжують завойовувати нові ринки. У фінансовому році, який закінчився в березні 2017 року, компанія вперше в своїй історії планувала продати більше 1 млн автомобілів. Подальше збільшення продажів забезпечить прийнята в 2014 році програма Prominence 2020 року, яка визначає стратегію розвитку марки до 2020 року.

Кількість працівників корпорації на 31 березня 2017 року становить 14 234, середній термін роботи в компанії — 16,6 року.

Зміни в назвах дочірніх компаній

Нова назва

Попередня назва

Subaru Techno Corporation

Fuji Techno-Services Co., Ltd.

Subaru IT Creations Corporation

Subaru System Service Co., Ltd.

North American Subaru Inc.

Fuji Heavy Industries U.S.A., Inc.

Subaru Technology Beijing Co., Ltd.

Fuji Heavy Industries Technology (Beijing) Co., Ltd.

Subaru Asia Pte. Ltd.

Fuji Heavy Industries (Singapore) Pte. Ltd.