Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

SUBARU ALL-NEW FORESTER У ХАРКОВІ: ЗАКЛЮЧНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РОАД-ШОУ!

21.11.2018

10 листопада презентацією у Харкові було завершено масштабне всеукраїнське роад-шоу під загальною назвою «Subaru All-new Forester Family day” .

П‘ять тижнів і п‘ять великих міст України, де розташовані великі офіційні дилерські центри Subaru, більше 700 тест-драйвів та близько 1400 гостей, що відвідали заходи. П’ять різних локацій і п'ять трас, на яких було випробувано усі позашляхові якості нового Subaru Forester – так, впевнено і завзято було розпочато мандрівку «Лісника» в  Україні.

Харків зустрів команду Subaru похмурою погодою, але без дощу.  Цього разу траса для тест-драйвів була прокладена лісовими дорогами. Рясно вкриий вологим листям маршрут із спеціально сконструйованими додатковими перешкодами, дав змогу клієнтам протестувати прохідність та керованість нового Форестера. За підтримки досвідчених інструкторів «Клубу позашляхових пригод» Дмитра Ковальова, гості впевнено долали "off-road" трасу, вкотре переконуючись у тому, що новий Subaru Forester дійсно створений для подолання доріг любої складності.

Клієнти особливо відмітили бездоганну роботу оновленого дворежимного X-MODE, передньої і задньої підвіски, поліпшення параметрів поглинання вібрацій кузова, стабілізації і керованості автомобіля. А «субарівська» система симетричного постійного повного приводу і оптимальний позашляховий кліренс в 220 мм., дали змогу  легко пересуватися найскладнішим ділянками рельєфу.  

Три автомобілі у середній на топовій комплектаціях були додатково представлені на експозиції. Особливу увагу клієнтів привернув оновлений зовнішній дизайн, якісне внутрішнє оздоблення, більш комфортний, зручний салон та містке багажне відділення. Все це є великими  перевагами для  клієнтів, що  віддають перевагу активному способу життя.  Окрім того,  відвідувачі звернули увагу на  оновлену мультимедійну систему із інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що  дає можливість управляти навігацією і аудіо файлами та багатофункціональний 8-дюймовий сенсорний дисплей, що є сумісним зі смартфонами і пропонує широкий спектр контенту завдяки Apple CarPlay і Android Auto.

Після тест-драйвів гостей запрошував до спілкування відомий ведучий Леонід Сенкевич. Як завжди, для всіх бажаючих були запропоновані конкурси і розіграші цікавих брендованих подарунків від офіційного дилера автомобілей Subaru в Харкові – "Альфа Центр Харків"  та партнерів заходу. Для маленьких субаристів  були організовані  різноманітні веселі  розваги: аквагрим, відеоігри, окуляри віртуальної реальності та міні-футбол.

 У теплій і затишній, насправді сімейній атмосфері, біля палаючого каміну, гості куштували смачне барбекю меню і гарячі напої, отримуючи гарні емоції від спілкування і звичайно від нового Subaru Forester. Новий Subaru Forester завжди готовий до будь-яких випробувань. Він надихає на подорожі і дарує впевненість за кермом, при будь-яких погодних умовах!

Більше дізнатися про новий Subaru Forester Ви можете на сайті: http://forester.subaru.ua/