Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Спортивний підрозділ Subaru відзначає ювілей – 30 років.

21.08.2018

Усі у світі знають фірмовий знак STi, який став символом найпотужніших версій Subаru Impreza WRX, хоча все розпочалось зовсім з іншої моделі.

Subaru TechnicaI Іnternational (скорочено STi) – спортивний підрозділ японської компанії, який прославився завдяки спеціальним версіями повнопривідних автомобілів і багаторазовим успіхам в Чемпіонаті світу з ралі, відзначає своє 30-річчя. Компанія, заснована в квітні 1988 року, сьогодні відома в основному завдяки фірмовому знаку STi на 300-сильних SubaruImprezaWRXSTi, однак три десятка років тому все починалося із зовсім інших моделей.

            Першим автомобілем, доукомплектованим STi, став седан Legacy 1989 модельного року: обмежена партія з 100 автомобілів серії RSRA була представлена виключно в білому кольорі (про фірмовий синій колір WorldRallyBlue або не менш популярний 555 SonicBlueMica тоді ще навіть не чули). Не було тоді і значка STi на решітці радіатора: модифіковані машини, потужністю 220 к.с.що, за мірками кінця 80-х - дуже навіть непогано, скромно називалися LegacyTurbo. Першим Subaru з значком STi стала ImprezaWRXSTi 1992 року. З того часу пілоти з цим знаком на капоті 47 разів вигравали окремі етапи Чемпіонату світу з класичного авторалі і тричі приносили японській марці чемпіонський титул.

На честь ювілею Subaru анонсувала випуск невеликої партії пам'ятних 2,5-літрових 300-сильних ImprezaWRXSTITypeRA.