Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Компанія Subaru of America встановила новий рекорд Гіннеса провівши найбільший автомобільний парад в історії!

16.10.2020

На «Subiefest», що проходив у неділю, 4 жовтня 2020 року, в американському містечку Коста-Месі, штат Каліфорнія, було побито світовий рекорд Гіннеса за найбільшим парадом автомобілів однієї марки (Subaru ). Подивіться, скільки шанувальників Subaru з’їхались з усієї Америки, щоб ця подія відбулась.

На Subiefest були представлені найрізноманітніші моделі Subaru: WRX, WRX STI, Forester, Outback , Crosstrek.

Представники бренду Subaru оголосили на своїх сторінках у соціальних мережах про намір організувати таку події та палкі шанувальники бренду залюбки відгукнулись на цю пропозицію.

"Ми зробили це!" – з гордістю заявили фанати! Усього було зібрано 1751 автомобіль Subaru, і це допомогло побити рекорд, який раніше був встановлений в Росії.

Представники Subaru також допомогли зібрати гроші для двох благодійних проектів «Feeding America» та «Second Harvest Orange County». Усіх субаристів попросили, за кожен автомобіль, який бере участь у заході, пожертвувати мінімум 5 $ для благодійної мети.

Насправді, Subaru має найбільшу кількість шанувальників у Північній Америці і продає найбільше автомобілів (60% світових продажів).

Вперше такий рекорд встановили в Америці 13 липня 2013 року - 371 автомобіль. Наступною цей рекорд побила Росія на «Subaru Fest» в серпні 2015 року, де було зафіксовано 549 автомобілів Subaru. Проте, новий світовий рекорд - 1751 автомобілів Subaru буде важко побити.

Щоб провести цю подію було задіяно арену «Orange County Fair» та локальні паркувальні центри.

Бренд Subaru також оголосив на заході, що світова прем'єра Subaru BRZ 2022 року (спортивне купе наступного покоління) відбудеться вже цієї осені. Замаскований прототип було показано ексклюзивно для відвідувачів Subiefest.

Згідно з повідомленнями, новий Subaru BRZ 2022 року отримає новий 2,4-літровий нетурбований двигун Boxer, що виробляє 217 кінських сил. Спортивне купе BRZ із заднім приводом має піти у масове виробництво навесні 2021 року і офіційно поступити у продаж наступного літа.