Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Новорічне диво: лайки та шери перетворились на їжу для безпритульних тварин

27.01.2017

Компанія «Субару Україна», офіційний імпортер Subaru, разом зкомпанією«Кормотех» та брендом CLUB 4 PAWS провелина Facebook-сторінці бренду Subaru акцію для підтримки безпритульнихтварин притулку «Сиріус».

Найдобріша спільна ініціатива Subaru Україна та CLUB 4 PAWS проходила в Новорічні та Різдвяні свята. З 27 грудня по 7 січня, включно, на сторінці «Субару Україна» у соціальній мережі Facebook www.facebook.com/subaru.ukraine кожен небайдужий міг нагодувати тварин з притулку одним кліком, силою своїх лайків та шерів.

Завдяки підтримці фанатів Subaru, їх доброті тачуйностівдалось зібрати неймовірну кількість – 10 304 порції корму CLUB 4 PAWS для вихованців притулку для бездомнихтварин «Сиріус».Перших 100 кг корму вже отримали підопічні «Сиріусу» 20 січня, про наступні поставки повідомлятимемо.

«В Новорічні та Різдвяні свята хочеться вірити в дива, а ще більше хочеться творити дива своїми руками.Саме тому виникла ідея започаткувати таку ініціативу з допомоги найбільш беззахисним нашим чотирилапим друзям – бездомним котам та собакам. Ми вдячні всім, хто приєднався до доброї справи, завдяки вашій небайдужості загальними зусиллями ми змогли нагодували тварин, які так потребують нашої уваги та опіки»,—ділиться Павло Кузьмін, комерційний директор «Субару Україна».

Новорічною акцією в соцмережах українська «Субару»долучилась до всесвітньої соціальної ініціативи бренду Subaru з підтримки домашніх тваринSubaru LovesPets та започаткувала власну програму турботи та допомоги домашнім улюбленцям.

Інформаційна довідка про компанію «Кормотех»

ТОВ «Кормотех»(Kormotech) — українське підприємство, найбільший виробник кормів для домашніх тваринвУкраїні. Виробничі потужності розташовані у Яворівському районі Львівської області. Станом на 2015 рік, в компанії працювало близько 500 співробітників. Продукція експортується до 15 країн. ТОВ «Кормотех» випускає продукцію під чотирма торговими марками: Гав! —корми для собак. Мяу! —корми для котів. Клуб 4 лапи — корми для собак та котів вищої якості. Optimeal — корми для собак та котів вищої якості з пробіотиками, ягодами та травами, спрямованими на зміцнення імунітету тварини (з'явився у 2013 році). Під кожною торговою маркою продаються як сухі, так і вологі корми. kormotech.com

Інформаційна довідка про притулок «Сиріус»

Притулок благодійного фонду «Сиріус» створений в 2000 році. Притулок заснований в с. Ясногородка Київської області існує на кошти засновників фонду та любителів тварин. Фондом проводиться безкоштовна вакцинація та стерилізація собак та котів, за час існування притулку було влаштованобільше 4000 тварин. В 2014 році притулок облаштувався на своїй власній території в с. Федорівка. Зараз в притулку фонду «Сиріус» проживає близько 2000 собак і 500 котів.

www.dogcat.com.ua