Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Subaru відкриє нові тестові треки на випробувальному полігоні Біфука в Японії, прагнучи стати №1 з безпеки у світі

03.07.2017

Subaru Corporation оновить тестові треки на своєму випробувальному полігоні Біфука в Дослідницькому та експериментальному центрі Subaru, розташованому в японській префектурі Хоккайдо, щоб використовувати їх для розробки передових технологій допомоги водіям. Приблизно 3 млрд. ієн (близько 26,7 млн. дол.) буде інвестовано в об'єкт, роботи на якому планується розпочати у другій половині 2017 року.

Випробувальний майданчикБіфука було створенов 1995 році з метою проведення зимових тестів на снігу. Ділянка площею 361 га включає в себе курси маневрування і водіння на високій швидкості, на додаток до тестових треків для зимової їзди, де протягом року також проводяться різні тести.

Як частина ініціативи по зміцненню бренду Subaru, викладеної керівництвом компанії в середньостроковомубаченні, Subaru Corporation розробляє технології для подальшого вдосконалення своєї революційної системи допомоги водієві EyeSight, прагнучи стати брендом № 1 з безпеки автомобілів у світі.

Щоб прискорити роботу в заявленому напрямку, компанія створить нові тестові треки на випробувальному полігоні Біфука для розробки більш просунутих технологій допомоги водіям за таких умов, як звивисті швидкісні дороги, об'єднання та розгалуження швидкісних магістралей та міських перехресть. Також будуть додані дороги, що імітують північноамериканські автостради.

Subaru продовжить вдосконалення інженерних розробок, щоб створювати дуже особливі,характерніавтомобілі, які приносять "задоволення від водіння та душевний спокій" своїм власникам.