Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Нове покоління автомобілів Subaru XV і Subaru Impreza отримало найвищий бал за безпеку в історії JNCAP

10.04.2017

Subaru Corporation, виробник автомобілів Subaru, з радістю повідомляє, що нові моделі Subaru XV і Subaru Impreza, обладнані унікальною системою допомоги водієві EyeSight, були удостоєні Гран-прі 2016-2017*1 в випробуваннях ефективності систем безпеки при зіткненні за найвищий бал з безпеки коли-небудь зароблений*2 в JNCAP (JapanNewCarAssessmentProgram) - Японській програмі оцінки нових автомобілів.

Subaru Corporation, виробник автомобілів Subaru, з радістю повідомляє, що нові моделі Subaru XV і Subaru Impreza, обладнані унікальною системою допомоги водієві EyeSight, були удостоєні Гран-прі 2016-2017*1 в випробуваннях ефективності систем безпеки при зіткненні за найвищий бал з безпеки коли-небудь зароблений*2 в JNCAP (JapanNewCarAssessmentProgram) - Японській програмі оцінки нових автомобілів. Краш-тести оцінки безпеки, які вищезгадані автомобілі з блиском пройшли, проводилися Міністерством землі, інфраструктури і транспорту Японії (MinistryofLand, Infrastructure, TransportandTourism), а також Національним агентством автомобільної безпеки і допомоги жертвам ДТП (NationalAgencyforAutomotive Safety andVictim'sAid).

Рекордні оцінки нових Subaru XV і Subaru Impreza у випробуваннях безпеки JNCAP, таких як тести на ударостійкість і випробування захисту пішоходів, були отримані завдяки інноваційним технологіям та багатому досвіду Subaru в області автомобільної безпеки. Ці дві моделі також отримали Спеціальну нагороду*3 за подушку безпеки для пішоходів в стандартній комплектації.


Subaru прагне пропонувати своїм шанувальникам у всьому світі унікальний досвід «Задоволення від водіння і спокою», що відображено в девізі бренду «ConfidenceinMotion» - «Впевненість у русі». Subaru буде продовжувати удосконалювати свої активні, пасивні та аварійні технології безпеки відповідно до філософії «Всебічної безпеки», яка лежить в основі впевненості і спокою в дорозі для водіїв і пасажирів.


* 1: Нагорода автомобілю, відзначеному п'ятьма зірками JNCAP, який отримав найвищу оцінку в історії рейтингу .

* 2: 199,7 бала: новий рекорд, досягнутий вперше за три роки.

* 3: Нова нагорода для автомобіля, який впровадив нову важливу функцію безпеки.