Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

НОВИЙ SUBARU OUTBACK БЕЗПЕКА БЕЗ КОМПРОМІСІВ!

05.03.2018

Компанія «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА» - офіційний дилер автомобілів марки Subaru, представила очікувану всіма прем'єру - новий Subaru Outback 2018.

Стильний високотехнологічний кросовер отримав більш агресивний зовнішній вигляд завдяки оновленій решітці радіатора, дизайну переднього бампера і фар, багатоспицевим 18-дюймовим легкосплавним дискам. Крім того, в новому Outback передбачений люк, а для зручності водія у всіх комплектаціях пропонується преміальний пакет Advanced package, який включає: систему автоматичного управління дальнім світлом фар HIGH BEAM ASSIST (HBA), систему визначення перешкод позаду автомбіля - Subaru Rear Vehicle Detection (SRVD) і камери фронтального і бічного огляду (Front & Side view Camera).

Важливою інновацією у новому Subaru Outback є система допомоги водієві EyeSight, яка має шість основних функцій: адаптивний круїз-контроль, передаварійне гальмування, попередження про відхилення від смуги руху, попередження про рискання у смузі, попередження про початок руху авто, що слідує попереду і передаварійне управління акселератором. EyeSight використовує два об'єктива стереокамери для отримання об'ємного кольорового зображення із здатністю точно розпізнавати форми, швидкості і відстані, вона визначає не тільки автомобілі, але і мотоцикли, велосипеди та пішоходів *.

Також, в усіх комплектаціях нового Outback встановлена система старт-стоп (ISS - Idling Stop System), що глушить двигун на світлофорах або при очікуванні пасажира і швидко знову запускає його, коли рух відновився. Це дозволяє покращити показники економічності витрати палива.

Новинка 2018 року -  Subaru Outback зберіг усі якості, властиві повнопривідни кросоверам Subaru: традиційний опозитний двигун Subaru Boxer, який в поєднанні з трансмісією Lineartronic і системою постійного повного приводу Subaru AWD максимально розкриває потенціал автомобіля і сприяє винятковій стійкості і безпомилково точній реакції на керування.

Завдяки режиму Х-MODE з функцією контролю тяги для спуску по схилу, автомобіль ще більш впевнено долає дорожні умови будь-якої складності. Технологія X-MODE забезпечує управління роботою двигуна, трансмісії, системи повного приводу, гальм і інших компонентів, дозволяючи надзвичайно впевнено і безпечно рухатися складними дорогами і пересіченою місцевістю.

Новий Subaru Outback пропонує впевнену прохідність і універсальність для будь-якого активного способу життя і безпеку, на яку можна покластися, щоб Ви завжди досягали своєї мети з комфортом і душевним спокоєм.

Щоб дізнатися більше про новий Subaru Outback - відвідайте нашу нову сторінку:

http://outback.subaru-niko.lviv.ua 

Також, Ви можете записатися на тест драйв і відчути усі переваги нового Subaru Outback: Записатись на тест-драйв