Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

НОВИЙ SUBARU ASCENT ПРЕДСТАВЛЕНИЙ НА АВТОСАЛОНІ В ЛОС-АНЖЕЛЕСІ

29.11.2017


Представляємо новий 3-рядний Subaru Ascent.

Новий Subaru Ascent 2019 року - найбільший позашляховик, з коли-небудь зроблених компанією Subaru, був вперше представлений на Лос-Анжелеському автосалоні в кінці листопада 2017! Ascent 2019 року - універсальний і прохідний автомобіль для великої родини, здатний вмістити до восьми пасажирів, завдяки гнучкому плануванню розташування задніх сидінь.

Новый 3-рядный Subaru Ascent

Автомобіль побудований на унікальній платформі Subaru Global Platform з використанням високоміцної сталі, що забезпечує додаткову жорсткість кузова і стійкість до вібрацій. Ascent оснащений стандартним горизонтально-оппозитним двигуном SUBARU BOXER® з турбонаддувом, потужністю 260 к.с. і обертовим моментом 376 Нм, окрім того системою X-MODE, яка оптимізує симетричну систему повного приводу. Система Hill Descent Control забезпечує додаткову стабільність і впевненість при русі по похилій площині. Дорожній просвіт новинки становить 220 см.

Водієві так само доступні комплекс систем допомоги на дорогах Subaru EyeSight®, мультимедійна система з сенсорним дисплеєм SUBARU STARLINK ™ і STARLINK Safety and Security (Субару Старлінк: безпека і охорона).

На північноамериканському ринку продажу Subaru Ascent стартують на початку 2018. Новинка буде запропонована в чотири версіях: Base, Premium, Limited і Touring.