Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

НОВИЙ FORESTER - НАДИХАЄ НА ПОДОРОЖІ!

16.10.2018

  У найближчі тижні стартує продаж нового Subaru Forester в Україні.

Це повністю оновлений автомобіль, який з першого погляду надихає на подорожі та розширює горизонти для тих, хто любить активний спосіб життя і цінує надійність, позашляхові якості та безпеку. За 20 років історії легендарна модель налічує 4 покоління, кожне з яких змінювалося і  удосконалювалося відповідно до вимог ринку і потреб клієнтів. Сьогодні на ринок виходить вже 5-те покоління Forester.

Володіючи такими фундаментальними якостями кросовера як практичність і функціональність, в комбінації із видатними ходовими характеристиками і безпекою, Forester завоював велику популярність у багатьох країнах світу як надійний і практичний автомобіль, «на якому можна поїхати куди завгодно, будь-якими дорогами».

При створенні нової моделі взяли до уваги усі сильні сторони попереднього Forester, що завоювали довіру у покупців. Нова модель була повністю перероблена і отримала поліпшену функціональність, керованість та динамічні характеристики. Але, окрім вимог до функціональних якостей, наші клієнти також мають абсолютно чіткі емоційні очікування від автомобіля. Вони прагнуть: по-перше, створити комфорт і затишок для близьких людей, а по-друге, отримати можливість дістатися на автомобілі у важкодоступні місця, випробовуючи і себе, і автомобіль на міцність та витривалість. Можливість подарувати клієнтам саме такі відчуття і надихнути їх на подорожі, стала головною мотивацією у розробці нового Forester.

Основні переваги нового FORESTER:

• Висока функціональність кросовера (оглядовість, зручна посадка / висадка пасажирів, практичність), а також чудова прохідність на поганих дорогах.

• Відмінні ходові якості завдяки симетричному постійному повному приводу AWD і високому рівню безпеки, у тому числі, завдяки системі EyeSight.

• Покращені показники економії палива у порівнянні з повнопривідними автомобілями того ж класу

Дизайн є одним із найважливіших компонентів, на що звертається особлива увага при створенні автомобіля. Зовнішній вигляд нового Forester демонструє впевненість у тому, що цей автомобіль можна комфортно використовувати і за межами дороги. Зберігши надійність і фундаментальність - характерні риси дизайну попередньої моделі - він додав відчуття динаміки і насолоди від руху по бездоріжжю.

Завдяки ретельно спроектованому кузову в салоні тепер більше місця для пасажирів, а продумана організація простору, містке багажне відділення і наявність опцій для комфорту забезпечують практичну функціональність для людей, що віддають перевагу активному способу життя.

Однією з найпривабливіших рис нового Forester є винятковий рівень шумоізоляції, що дозволяє вести невимушену бесіду із родиною або друзями під час подорожі. Навіть у тривалих поїздках зручні сидіння з гарною бічною підтримкою подарують пасажирам задоволення і комфорт за рахунок оновленої конструкції і дихаючої оббивки з сучасних та практичних матеріалів - шкіри або текстилю. Мультимедійна система створена таким чином, щоб її було максимально зручно використовувати. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дає можливість управляти навігацією і аудіо файлами, не відволікаючись від дороги. Багатофункціональний 8-дюймовий сенсорний дисплей сумісний зі смартфонами і пропонує широкий спектр контенту завдяки Apple CarPlay і Android Auto.

Новий Subaru Forester завжди готовий до будь-яких випробувань. Він дарує впевненість за кермом, пропонуючи зручну, високу посадку водія і поліпшену оглядовість із мінімізацією сліпих зон. Оновлення передньої і задньої підвіски сприяло поліпшенню параметрів поглинання вібрацій кузова, стабілізації і керованості автомобіля. Традиційна «субарівська» система симетричного постійного повного приводу і оптимальний позашляховий кліренс в 220 мм. дає можливість новому Forester з легкістю долати найскладніші ділянки дороги.

Ключовим моментом в розробці нового Forester можна назвати впровадження нової платформи (Subaru Global Platform). За рахунок цього покращилися динамічні характеристики і показники жорсткості кузова автомобіля, а також був знижений рівень шуму і вібрацій.

Переваги нової платформи (Subaru Global Platform)


Безпека під час зіткнення:         

• Покращена ефективність поглинання енергії удару

• Додана рамкова структура для несучого тунелю

• Підвищено жорсткість кузова

Якість динамічних характеристик управління: 

• Більш міцні точки з'єднання між пасажирським, переднім і заднім модулем

 • Краще поглинання вібрації

Для нової моделі були розроблені інноваційні, більш потужні і екологічні двигуни об'ємом 2,0 л. і 2,5 л. з прямим впорскуванням палива. Використання нової системи терморегуляції  дозволило швидше прогрівати двигун при холодному запуску, а також підвищило ефективність обігріву салону.

Розширений діапазон передавальних чисел і зменшена маса трансмісії дали змогу поліпшити динамічні показники розгону і досягнути спортивного відчуття при управлінні автомобілем. Покращена технологія X-Mode представлена ​​двома режимами: Сніг / Багнюка і Глибокий Сніг / Пісок; із її допомогою досягається ідеальне проходження складних ділянок дороги, таких як підйоми або спуски.

На новому Subaru Forester встановлена ​​революційна система безпеки Subaru - EyeSight, що отримала найвищі оцінки у світових рейтингах безпеки. На сьогодні в світі продано понад 1 млн. автомобілів з системою EyeSight. Подібно до другої пари «очей», що вдивляються у дорогу попереду, EyeSight використовує два об'єктива стереокамери для отримання об'ємного кольорового зображення з високою розподільною якістю, майже такою як сприймає око людини.

Система EyeSight підтримує безпечний рух за рахунок таких функцій, як:

• cистема передаварійного гальмування

• адаптивний круїз-контроль

• попередження про відхилення від смуги руху

• система утримання у смузі руху

• попередження про початок руху автомобіля, що рухається попереду

• передаварійне управління дроссельною заслінкою

Новий Subaru Forester пропонується у восьми кольорах, які максимально вигідно підкреслюють активний і функціональний образ автомобіля.