Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Інтер'єр Subaru Impreza визнаний кращим за оцінками експертів WardsAuto

24.04.2017

Авторитетне американське видання WardsAuto опублікувало результати щорічного рейтингу нових моделей з найкращими інтер'єрами.

Серед переможців - інтер'єр нового покоління Subaru Impreza. Номінацій за класами в конкурсі немає, і, за традицією, десятка кращих не ділить місця, а являє собою список моделей-переможців в алфавітному порядку.

Щорічно експертне журі вибирає 10 кращих інтер'єрів року, призерів премії «Wards 10 Best Interiors». Рейтинг складають на основі наступних параметрів: естетичність дизайну інтер'єру в цілому, його зручність і ергономіка, якість матеріалів обробки і функціональність мультимедійної системи. Важливо відзначити, що в конкурсі ніяк не враховується вартість автомобіля, критерії однакові для всіх моделей всіх класів. Цього року участь у конкурсі взяли 31 автомобіль. Журі WardsAuto оцінювали тільки нові моделі для американського ринку і ті, які змінилися значно (наприклад, нове покоління моделі, як у Impreza).

Subaru вперше отримує цю нагороду. Концепція дизайну Subaru Impreza носить назву Dynamic x Solid (Динаміка і цілісність). Беручи її за основу, автомобіль втілює собою ідею єдності відчуттів динаміки, високої якості і функціональності. Та ж концепція застосована в новому поколінні Subaru XV, яке з'явиться в продажу в другій половині 2017 року.

Важливо відзначити, що Subaru Impreza має самий просторий салон в своєму класі. Це єдиний представник малого середнього класу (С-клас), який отримав високу оцінку безпеки TOP SAFETY PICK + на основі краш-тестів Американського страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS).

Джерело: WardsAuto