Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

СКОРО В УКРАЇНІ. НОВИЙ FORESTER НАДИХАЄ НА ПОДОРОЖІ.

02.10.2018

За 20 років постійних розробок та вдосконалення, Forester став флагманом серед усіх моделей автомобілей Subaru у всьому світі.

 Актуальна модель була вперше представлена в 2012 році, і з того часу завоювала велику популярність у багатьох країнах як універсальний та надійний автомобіль для людей, що ведуть активний спосіб життя. Він отримав спавжнє визнання за свою практичність, функціональність, виключні ходові якості,  а також високий рівень безпеки та комфорту.

Перед початком розробки нової моделі, у Subaru Corporation було вирішено точно визначити основні характеристики автомобіля, що є особливо важливими для клієнтів, а також їхні очікування від нової моделі. Серед таких характеристик було названо функціональність, комфорт для близьких людей, надійність, витривалість і ходові якості на рівні із попередніми моделями Forester. Окрім цього, важливою була емоційна складова: клієнти прагнули більше часу проводити із сім’єю, ділитися прекрасними моментами із своїми близькими та друзями, а також бути впевненими у високій надійності та прохідності автомобіля.

Усі ці побажання було втілено при створенні нового Subaru Forester.

Повністю оновлений до найменших дрібниць, Forester успадкував надійність і фундаментальність попередньої моделі, додавши у динаміці і керованості. Побудований на новій глобальній платформі Subaru, Forester зміг поєднати у собі виняткову прохідність із високим рівнем комфорту та безпеки, що дає, наприклад, інноваційна система EyeSight.  Нові агрегати були розроблені з урахуванням дбайливого ставлення до навколишнього середовища і забезпечують відмінну потужність та паливну ефективність під час керування автомобілем. Витривалий та маневрений, просторий і комфортний усередині — Forester  стане надійним помічником  у повсякденних справах і надихне на підкорення нових вершин.

Офіційна презентація нового Subaru Forester в Україні очікується в жовтні 2018 року.