Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

НОВИЙ SUBARU FORESTER - КРАЩИЙ АВТОМОБІЛЬ ЗА ВЕРСІЄЮ АМЕРИКАНСЬКОГО САЙТУ THE CAR CONNECTION

03.12.2018


Новий Subaru Forester був обраний кращим автомобілем за версією американського сайту The Car Connection.

Конкурентами Форестера виступили дев'ять інших номінантів, кожен з яких представив абсолютно оновлену модель і набрав максимальну кількість балів у незалежному рейтингу "TCC Rating". Оцінка проводилася за такими критеріями як: безпека, комфорт і універсальність, а також паливна ефективність, продуктивність і дизайн. Форестер - перший автомобіль за останні 9 років, який  завойовує перемогу двічі. За словами Марті Паджетта - головного редактора сайтів The Car Connection, Motor Authority і Green Car Reports: «Новий Subaru Forester перемагає своїх опонентів тому, що він дійсно вартий того, щоб бути першим. Сім'ї отримують винятковий, просторий інтер'єр, бездоганну роботу повного приводау і перевірені часом надійність і безпеку за цілком конкурентну ціну. Це автомобіль із заслуженою репутацією».

Новий Forester 2019 найпросторіший, найфункціональний і найбільш універсальний із вироблених раніше поколінь цієї моделі. Його відрізняють нові, ексклюзивні для цього сегмента технології, а також базові технології Subaru такі як: постійний симетричний повний привід (Symmetrical All-Wheel Drive) або двигун Subaru Boxer.

«Ми дуже пишаємося тим, що Форестер отримав нагороду як Найкращий Автомобіль за версією сайту The Car Connection, - сказав Томас Дж. Дол - президент і генеральний директор Корпорації Субару Америка.- Більше 20 років Форестер є уособленням взятих нами зобов'язань: створювати для клієнтів автомобілі, які відповідають найвищим стандартам безпеки, універсальності і надійності і завжди високо цінуються».

The Car Connection (www.thecarconnection.com) - це сайт для вибору і покупки автомобілів в Інтернеті, який дозволяє легко отримати вичерпну інформацію про автомобілі за допомогою «рейтингу TCC».

Рейтинг "TCC Rating", (https://www.thecarconnection.com/how-we-rate) заснований за принципом  10-бальної шкали, яка відображає консолідовану думку незалежних автомобільних експертів.

The Car Connection (www.internetbrandsauto.com) є частиною групи автомобільних інтернет-сайтів під загальною назвою Automotive Group (www.internetbrandsauto.com), яку щорічно відвідують в сукупності більше 35 мільйонів унікальних відвідувачів.