Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Шість моделей Subaru отримали високі оцінки у випробуваннях Американського страхового інституту дорожньої безпеки IIHS*.

15.01.2018


Subaru of America повідомляє, що моделі Outback, WRX, Legacy і Impreza отримали найвищі оцінки з безпеки «TOP SAFETY PICK +» за версією Американського страхового інституту дорожньої безпеки (Insurance Institute of Highway Safety - IIHS)

Crosstrek і Forester отримали оцінку TOPSAFETYPICK 2018. У краш-тестах взяли участь автомобілі, сконструйовані та випущенідля північноамериканського ринку, в комплектації з системою допомоги водієві EyeSight і системою динамічного освітлення поворотів.

«TOPSAFETYPICK» присвоюють моделям, які мають оцінки «Добре» у всіх п'яти краш-тестах, фронтальних і бічних. Крім того, необхідно мати високий рейтинг в тесті на запобігання зіткнення.

 

Система допомоги водієві EyeSight

EyeSight включає в себе функції адаптивного круїз-контролю, автоматичного гальмування для запобігання зіткнення, попередження про вихід із займаної смуги руху і наближення до розмітки, а також активного контролю руху по смузі.

Системи управління світлом фарами денного світлаSubaruSteeringResponsiveHeadlight - змінює напрямок світла фар при входженні у поворот, HighBeamAssist - автоматично перемикає ближнє світло фар на дальнє і навпаки, в залежності від обстановки перед автомобілем.

 

Детальніше про автомобілі Subaru в автосалоні «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА» м.Львів вул.Липинського 50Б тел.0322989900

 

*Страховий інститут дорожньої безпеки (InsuranceInstituteofHighwaySafety (IIHS)) - американська некомерційна організація, фінансована автомобільними страховими компаніями, заснована в 1959 році.