Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

25-ліття легендарної моделі Subaru Outback !

03.09.2020

25-ліття легендарної моделі Subaru Outback !


У серпні 2020 року минуло 25 років як в продаж надійшла одна з легендарних моделей Subaru - універсал підвищеної прохідності Subaru Outback. За чверть століття Outback завоював заслужену популярність у шанувальників бренду завдяки вдалому поєднанню універсальності, надійності і прохідності. Протягом усієї своєї історії модель демонструє відданість цінностям Subaru, а завдяки еволюційному розвитку з опорою на традиції досі повністю відповідає актуальним запитам клієнтів.


Сьогодні, як і 25 років тому, Subaru Outback - втілення мужнього вигляду, відточеної керованості і ретельно продуманого комфорту. Outback - універсальний автомобіль на всі випадки життя зараз як ніколи актуальний - про це свідчать високі продажі цього кросовера у світі. Сучасний Subaru Outback йде в ногу з часом, відповідаючи всім сучасним вимогам. Побудований на базі концепції всебічної безпеки, він містить весь набір технічних рішень як пасивної, так і активної безпеки, включаючи систему допомоги водієві EyeSight.

При проектуванні Subaru Outback першого покоління за основу була взята не менше легендарна модель Subaru Legacy в кузові універсал. В середині дев'яностих минулого століття на світовому ринку відчувався запит на такі автомобілі, які дозволять власнику вирішувати широке коло завдань і впевнено почувати себе як в звичайній міській експлуатації взимку і влітку, так і при виїзді на природу. Тому при створенні Outback конструктори прагнули втілити в життя всі достоїнства моделі плюс поліпшити і так унікальні можливості на бездоріжжі. В результаті, Subaru Legacy Outback отримав збільшений дорожній просвіт і потужну пластиковий захист по периметру кузова.

Успіх Subaru Legacy Outback дозволив йому в 1999 році стати основою для окремої модельної лінійки. Друге покоління Outback в залежності від ринку випускалося з трьома типами кузова. А поряд з універсалом виробляли також і седан. Автомобілі другого покоління оснащувалися оппозітними бензиновими двигунами (чотирициліндровими 2.0 і 2.5, і шестициліндровим 3.0). Поряд з механічною трансмісією покупцям пропонувався гідромеханічний автомат.


У 2003 році публіці був представлений Subaru Outback третього покоління, який випускався до 2009 року. В автомобілі були застосовані ті ж технічні рішення, що і в новій Legacy. Крім того, Outback отримав вдосконалені двигуни 2.5 і 3.0 збільшеної потужності.

У 2009 році дебютував Outback четвертого покоління, що випускався до 2014 року. Як і годиться, протягом життєвого циклу він отримав рестайлінг. Крім того, автомобіль оснащувався новою трансмісією - надійним і економічним  варіатором Lineatronic.

З 2014до 2019 року випускався Outback п'ятого покоління, який отримав сучасний набір систем активної безпеки. У нинішньому поколінні Subaru Outback являє собою універсальний транспортний засіб, здатний забезпечити високий рівень комфорту і безпеки на найсучаснішому рівні. 


Піонер класу універсалів, Subaru Outback неодноразово ставав кращим універсалом підвищеної прохідності на думку експертів міжнародних премій та номінацій. 

Отож, обирайте надійний та всюдихідний Subaru Outback та кермуйте впевнено та безпечно з Subaru!