Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

 Дилерська мережаSubaru подякувала власникам автомобілів Subaru за їхній вибір

05.12.2016

Компанія «Субару Україна», офіційний імпортер Subaru, провела Subaru Service Days — Дніподяки клієнтів, щоб виразити свою вдячність власникам автомобілів Subaru за їхній вибір та лояльність до бренду. Дні подяки проходили на вихідних з 29-го жовтня по 26-е листопада в офіційних дилерських центрах Києва, Харкова та Дніпра.

«Ми перейняли традиціюдякувати клієнтам, влаштовуючи для нихсвято,внаших японських колег. На батьківщині бренду Субару цедужерозповсюджена практика. Мивдячні кожному покупцеві автомобіля Субару, незалежно від того, як давно була зроблена покупка.Нам всім важливо пам’ятати, завдяки кому ми досягли успіху, для кого мипрацюємо і хто завжди наш найбільш бажаний гість. Під час проведення Днівподякинаші клієнти придбалище 10 новеньких Subaru– ми вважаємо ценайвищим проявом прихильності брендові.Сподіваюсь,всінаші клієнти, які один раз зробили вибір накористь Субару, і на далізалишатьсяз нами», - подякувавшанувальників брендуПавло Кузьмін, комерційний директор «Субару Україна».

Дилерські центри приготували спеціальну програму для своїх улюблених клієнтів та їх сімей. За 8 днів автосалонизмогли особисто подякувати більше 600 гостей, котрим співробітники Subaruне давали нудьгувати: їх розважали, дарували подарунки, вчили правилам безпеки, пригощали,наглядали за дітками та піклувалисьпро їхавтомобілі.

Турбота про автомобіль ніколи не буває зайвою, так як відцього залежить безпека водія і пасажирів. В днізаходів фірмові дилерські сервісні станції Субару займались виключно автомобілями гостей Днівподяки. Спеціалісти СТО зробилибезкоштовноповну діагностикубільше 300 автомобілів Subaru. Проводилась повна діагностика всіх систем автомобіля, по регламенту такаґрунтовна перевірка кожного авто займає  1 годину,за результатамидіагностики все власникиавто отрималидокладнізвітипро стан своїх машин і рекомендаціїз приводу сервісного обслуговування.Також клієнтам надавалась знижка на фірмове сервісне обслуговування, запасні частини та аксесуари.

Про маленьких субаристівпіклувавсяСвітлофор ідитяча Школа безпеки «Світлофор-клуб» зкорисними навчальнимиактивностями. В ігровій зонідля дітей проводились творчімайстер-класи і веселі конкурси збагатьма подарунками.

Для активних поціновувачів бренду проводились тест-драйвивсієї лінійки кросоверів Subaru. Всього було проведено більше 150 тестів стильного XV, місткого Forester и надійного Outback. Школа безпеки Subaru провела серію лекцій і майстер-класів з приводу наданняпершої допомоги після ДТП дітям і дорослим. В програмі Subaru Service Dayтакож були такірозваги, якокуляри віртуальної реальності, «Ігри розуму», відеоігри і настільний футбол. Під часДнівподяки, котрі проводилисьвиключно для членівсім’ї Subaru,клієнтивсесвітньовідомого брендузмогли відчутивсіпереваги від володіння автомобілем Subaru. 

Партнеризаходів:компанія MOTUL, виробник моторних олив та мастильних матеріалів;страхова компанія “Країна”.