Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

ЗУСТРІЧАЙТЕ ВЕСНУ З SUBARU FORESTER

16.04.2018

Компанія «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА», офіційний дилер автомобілів Subaru, оголошує про початок весняної кампанії: цієї весни ви зможете придбати повнопривідний Subaru Forester 2018 модельного року за дуже вигідною ціною.

Компанія «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА», офіційний дилер автомобілів Subaru, оголошує про початок весняної кампанії: цієї весни ви зможете придбати повнопривідний Subaru Forester 2018 модельного року за дуже вигідною ціною.

Ціни оновлено на наступні комплектації: NF з двигуном 2,0 за 801 000 грн., LB з двигуном 2,5 -  880 000 грн. і OS з двигуном 2,5 за ціною 948 000 грн. Записатися на тест драйв і відчути усі переваги японської якості бренду Subaru ви можете в офіційних дилерських центрах бренду.

Subaru Forester – надійний японський автомобіль, за кермом якого водій відчуває спокій і задоволення від керування. Стильний сучасний дизайн, великий комфортний салон і ергономічна панель приладів, місткий багажник, висока посадка водія і гарна оглядовість, сучасні системи безпеки і розумна витрата палива - все це робить Subaru Forester улюбленим практичним сімейним помічником. Він ідеально доповнить будь-який активний спосіб життя і стане в нагоді в сімейних поїздках: будь-яке бездоріжжя для Subaru Forester  - це виклик, з яким він легко впорається! Усі, кто любить активний відпочинок вигадають тисячу і один спосіб, куди поїхати і чим завантажити багажник свого улюбленого позашляховика - Subaru Forester!

Поспішайте здійснити мрію про надійний і якісний японський автомобіль, адже склад лімітований!

Усі деталі в автосалоні «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА» вул.Липинського 50Б тел.032-29-89-900