Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

ЗДІЙСНІТЬ ВИГІДНУ ПОКУПКУ SUBARU OUTBACK

13.03.2019

Повноприводні автомобілі Subaru Outback з вигодою до 28 300 грн.

Повноприводні автомобілі Subaru Outback з вигодою до 28 300 грн. Subaru Outback зберіг всі традиційні риси притаманні легендарним кроссоверам марки: опозитний двигун Subaru Boxer, який у поєднанні з трансмісією Lineartronic та системою постійного повного приводу Subaru AWD максимально розкриває потенціал автомобіля та покращує стійкість, та дарує безпомилково точну реакцію під час керування.

Завдяки налаштуванням підвіски Outback демонструє відмінну плавність ходу, і значить, подорож принесе задоволення вам і вашій родині. У всіх комплектаціях пропонується преміальний пакет Advanced Package, який включає кілька систем: автоматичне управління дальнім світлом фар, визначення перешкод позаду автомобіля, камери фронтального та бічного огляду.

Важливою інновацією Subaru Outback стала система допомоги водієві EyeSight, що включає в себе функції адаптивного круїз-контролю, автоматичного екстреного гальмування, предаварійного управління акселератором, попередження про схід із займаної смуги руху і наближення до розмітки, а також активного контролю руху у смузі.

Здійсніть вигідну покупку Subaru Outback 2018 року випуску, кількість автомобілів на складі обмежена. Подробиці пропозиції уточнюйте у офіційних дилерів.

Щоб дізнатися більше про новий Subaru Outback - запрошуємо в автосалон НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА, вул.Липинського 50Б.

Більше інформації за телефоном 032-29-89-900

____________________________________________________________________________________

Спеціальні умови діють в офіційній мережі «Субару Україна», на всій території України, за винятком АР Крим і тимчасово окупованих територій.