Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Літній Subaru Santa приготував спекотні ціни на Subaru

29.05.2017

Влітку дуже хочеться у відпустку. А що робити, якщо хочеться і новий автомобіль, і у відпустку одночасно?

Пора купувати Subaru! У ролі річного Subaru Santa виступає «Субару Україна», офіційний імпортер автомобілів Subaru. Спеціально до початку літа Subaru Summer Santa пропонує гарячу вигоду при покупці Subaru Forester* і Subaru Outback* всім, хто добре працював увесь рік.

Іспанія? Італія? Туреччина? Не питання! При покупці Subaru Outback* вкомплектації ZQ ви економите 65 тис. грн, яких вистачить на довгоочікувану поїздку у відпустку до моря всією родиною. І це на додаток до статусного автомобілю для активного способу життя з високим рівнем комфорту та системами управління функціями автомобіля голосом. У комплектації ZR крім економії в 49 тис. грн ви отримаєте преміальний рівень додаткових систем безпеки контролю «мертвих зон».

Subaru Summer Santa ще ніколи не був на стільки щедрим, як цього літа - ціна на Subaru Forester* в комплектації NS розтанула, як морозиво на сонці: було 986 800 грн - стало 931 000 дол., а на різницю в 55,8 тис. грн можна відправитися на заслужені канікули. Можна прямо на новенькому Форестері і поїхати з вітерцем в тур по Європі.

*- детальну інформацію з приводу умов покупки дізнайтесь в офіційного дилера Subaru у Львові - компанії "НІКО Захід Плеяда" - вул.Липинського 50Б та за тел. 032-29-89-900.