Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Готуйте Subaru-сани влітку - Subaru Summer Santa плавить ціни

15.08.2017

Літо закінчується? З жахом думаєте про зиму? Пора купувати Субару! В автомобілях Субару зима проходить непомітно!


Літній Subaru Santa нагадує, що до кінця літа залишилося всього два тижні, і час подумати про зиму, яка в наших широтах триває близько півроку. Важливо не ставити життя на паузу на ці шість місяців холодів і поганої погоди, а продовжувати займатися улюбленими активностями, їздити в гості, подорожувати. Щоб не жити від літа до літа потрібен надійний союзник, безпечнийавтомобіль, який всюди проїде, довезе і в ожеледь, і в снігопад, не дивлячись на якість наших українських доріг.Кому не хотілося підірватися на вихідні в Карпати, щоб покататися на лижах або побродити в засніженому лісі, але страх застрягнути десь по дорозі розхолоджує більшість цих задумів. І яке це задоволення, мати такий автомобіль, як Subaru, який дає можливість насолоджуватися поїздкою, компанією, драйвом, безпекою, без постійних побоювань не побороти черговий шматок непрочищеної дороги.

Спеціально до кінця літа всім, хто хоче заздалегідь підготуватися до зими та до українських зимових доріг Subaru Summer Santa пропонує відчутну вигоду при покупці Subaru Forester* і Subaru Outback*. Пропозиція обмежена і діє на лімітований склад автомобілів 2017 року випуску.У ролі літнього Subaru Santa виступає «Субару Україна», офіційний імпортер автомобілів Subaru.

При виборі Subaru Outback * в комплектації ZQ ви купуєте авто за 1 014 000 грн і при цьому економите 46 тис. грн. І це на додаток до статусного автомобілю для активного способу життя з високим рівнем комфорту і системами управління функціями автомобілю голосом. У комплектації ZR крім економії в 40,7 тис. грн ви отримаєте преміальний рівень додаткових систем безпеки контролю «мертвих зон».

Для любителів механіки щедра пропозиція на Subaru Forester MT VF * з обігрівом бічних дзеркал: було 730 000 грн - стало 681 300 грн, на різницю в 48,7 тис. грн можна влаштувати шикарну новорічну вечірку. Вартість Forester 2.0 CVT VF з системою допомоги при спуску обійдеться всього за 721 000 грн, а вигода становить 38 тис. грн. Нова ціна на Forester 2.0 CVT BB з підігрівом задніх сидінь стала приємнішою на 24 тис. грн і становить 775 000 грн. Вигода на Forester 2.5 CVT CB становить 44,1 тис. грн разом вартість цієї комплектації з підігрівом керма, круїз-контролем і двох-зонним клімат-контролем буде 836 900 тис. грн Всі зекономлені гроші при покупці влітку саней Subaru пропонуємо витратити на зимову поїздку по Україні або ж в Європу в безпеці, з комфортом, в компанії друзів, щоб насолодитися красою засніженоїприроди та всіма перевагами повного приводу.

* - детальну інформацію з приводу умов покупки уточнюйте в офіційнійдилерської мережі Subaru в Україні.