Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Компанія «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА» оголошує про початок Акції* «Пройди тест-драйв Subaru XV та отримай подарунки».

05.09.2018

Акція стартувала 01 вересня та триватиме до 30 вересня 2018 року.

Модель Subaru XV – це стильний, динамічний, міський кросове, одна з новинок модельного ряду. Зараз модель доступна для тест-драйву, і кожен хто зареєструється та здійснить пробну поїздку отримає приємні подарунки, а саме брендовану сувенірну продукцію та спеціальний Сертифікат на знижку від компанії «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА» . Акційний Сертифікат дає змогу його власникові отримати знижку 1% при подальшій покупці обраного ним автомобіля Subaru XV.

Зустрічайте – споряджений до розваг новий SUBARU XV.Завдяки поєднанню солідної привабливості стильного міськогодизайну із ще більше розширеним спектром неймовірнозахопливих можливостей, це натхнення для життя, про якеВи мріяли. Будь то нічні розваги у місті чи спонтанна вилазкана вихідні SUBARU XV допоможе робити все, що Вам заманетьсястильно і з комфортом. Кожен день може і буде сповнений радісних пригод.

Новий SUBARU XV завжди готовий до будь-якихвипробувань. SUBARU XV вселяє впевненість своїм водіям завдяки високій посадці водійського сидіння та надзвичайно широкою оглядовістю, долаючи складні дороги завдяки симетричній системі повного приводата високому дорожньому просвіту. Тепер, завдяки оснащенню X-MODE він дарує іще більше задоволеннявід керування, ніж будь-коли раніше, безліч нових можливостей, нових подорожей на вихідні,в яких дарує душевний спокій.Режим X-MODE надає водієві абсолютний контрольнад автомобілем із одним натиском кнопки. ТехнологіяX-MODE забезпечує керування роботою двигуна, трансмісії,системи повного приводу, гальм та інших компонентів,забезпечуючи надзвичайно впевнений та безпечний рух поскладних дорогах та різних поверхнях.За активованого режиму X-MODE система контролю тягидля спуску по схилу допомагає підтримувати стабільнушвидкість, коли SUBARU XV спускається із крутих пагорбів.

Тільки-но відчинивши двері нового SUBARU XV, Ви одразу відмітите його витончену спортивну стилістику. Більш просторі та довершені, ніж будь-коли раніше, сидіння з підкресленими контурами дарують комфорт та задоволення водію та пасажирам, що особливо приємно у тривалих подорожах. SUBARU XV оснащений скляним люком у даху, щоб до салону потрапляло більше світла, і кожна поїздка була приємною і комфортною для всіх людей в автомобілі. В салоні нового SUBARU XV всі пасажири почуватимуться комфортно завдяки тримачу для напоїв у центральному підлокітнику задніх сидінь. Ультракомфортні з виразними контурами, передні сидіння оздоблено новою оранжевою строчкою, яка підкреслює енергійний характернового SUBARU XV.

Отож, поспішайте скористатись унікальною нагодоюпройти тест-драйв на SUBARU XVі отримати бонуси та подарунки від автосалону Subaru у Львові.

Усі деталі в автосалоні «НІО ЗАХІД ПЛЕЯДА» м.Львів вул..Липинського 50Б та за тел..032-29-89-900

*Акція поширюється лише на модель Subaru XV. Кількість акційних автомобілів обмежена. Акція діє з 01 до 30 вересня 2018 року.