Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Компанія «НІКО Захід Плеяда»запрошуєавтомобілістів оцінити надійні та якісні автомобілі Subaru!

14.12.2016

Кожен власник автомобіля Subaru отримує дещо більше ніж просто автомобіль!

Серцем кожного автомобіля Subaru є горизонтально-опозитний двигун SUBARU BOXER. Всього декілька виробників у світі використовують цю дійсно унікальну схему, де циліндри розташовані під кутом 180° і поршні рухаються назустріч один одному. Чому в Subaru прихильні до концепції горизонтально-опозитного двигуна? 

Причина в його характерних перевагах, до яких належать чудова збалансованість і малий рівень вібрацій, неперевершена плавність роботи і низький центр тяжіння. Особливо слід наголосити на безпечній траєкторії зміщення силового агрегату у разі зіткнення. Цей двигун дозволить Вам отримати новий, ні з чим незрівнянний досвід водіння.

SUBARU BOXER поєднує в собі оригінальні технологічні рішення і високу ефективність роботи. А ви отримуєте відточену керованість і економну витрату палива, які не властиві для кросоверів, у поєднанні з вражаючою динамікою.

 

Детальніше про кожен з унікальних двигунів.

 

SUBARU BOXER DIT С ТУРБОНАДДУВОМ (DOHC)

 boxer-2 (1).jpg

Новий горизонтально-опозитний бензиновий двигун робочим об'ємом 2,0 літри з турбонаддувом, оснащений системою безпосереднього вприскування пального (DIT), дозволяє поєднувати високу потужність з низькою витратою палива. Він компонується з безступінчастою трансмісією Lineartronic, спеціально розрахованою на високі навантаження, що піднімає задоволення від водіння і динаміку на новий рівень.

 Максимальна потужність :241 к.с. (177 кВт) @5600 об/хв.

Максимальний обертальний момент :350 Нм (35,7 кгс м) @2400 - 3600 об/хв.

Витрати пального :8,5 л. на 100 км. (Lineartronic)

 

 

2.5 SUBARU BOXER (DOHC)

boxer-2 (2).jpg

Горизонтально-опозитний бензиновий двигун SUBARU BOXER робочим об'ємом 2,5 літри забезпечує миттєву реакцію на дії водія, починаючи з низьких оборотів, що дозволяє значно підвищити зручність управління і паливну економічність.

 Максимальна потужність:241 к.с. (177 кВт) @5600 об/хв.

Максимальний обертальний момент:350 Нм (35,7 кгс м) @2400 - 3600 об/хв.

Витрати пального:8,5 л. на 100 км. (Lineartronic)

 

 

2.0 SUBARU BOXER (DOHC)

 boxer-2.jpg

Горизонтально-опозитний бензиновий двигун SUBARU BOXER робочим об'ємом 2,0 літри характеризується відмінними екологічними показниками і динамікою, що забезпечує потужне прискорення в усьому діапазоні оборотів. Інженери Subaru досягли вражаючих характеристик у цій серії двигуна, зберігши усі переваги опозитного розташування циліндрів - легкість, компактність, низький центр тяжіння і плавність роботи.

 Максимальна потужність:241 к.с. (177 кВт) @5600 об/хв.

Максимальний обертальний момент:350 Нм (35,7 кгс м) @2400 - 3600 об/хв.

Витрати пального:8,5 л. на 100 км. (Lineartronic)

  

Кожен автомобіль Subaru ховає під капотом неперевершений, технологічний, потужний двигун для Вашого комфорту та задоволення.

 

Усіх бажаючих запрошуємо відвідати автосалон «НІКО Захід Плеяда», в якому представлені автомобілі Subaru.Також, Ви можете пройти тест-драйв, та оцінити усі переваги високих технологій.

 

Деталі за тел. 032-29-899-00 та в автосалоні за адресою:м.Львів вул.Липинського 50Б.

Слідкуйте за новинами на сайті: http://subaru-niko.lviv.ua  та на нашій офіційній сторінці у Facebook:https://www.facebook.com/subarulviv/