Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

відзнака «За успішне проведення заходів»

25.02.2020

Дилерський центр НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА отримали відзнаку «За успішне проведення заходів» від офіційного імпортера Subaru в Україні - "Subaru Ukraine"

Компанія «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА» - офіційний дилер автомобілів Subaru у Львівській області, працює на автомобільному ринку з серпня 2016 року. А, цього року наш дилерський центр отримали відзнаку «За успішне проведення заходів» від офіційного імпортера Subaru в Україні - "Subaru Ukraine" 

Ми вдячні за визнання та підтримку.

Скажемо відверто – ми любимо дивувати та вражати наших клієнтів. За період нашої діяльності було проведено понад 30 різноманітних подій: презентації автомобільних новинок, дні відкритих дверей, виїздні тест-драйви, благодійні заходи. Кожен наш клієнт, наші партнеру, друзі та колеги знають – наші проекти креативні, драйвові, цікаві, варті того, щоб їх відвідувати!

А ми, в компанії «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА», переконані – бренд Subaru неповторний та унікальний, і ми з гордістю представляємо його на теренах Львівщини!

Тому, усім хто досі з нами, дякуємо за прихильність та обіцяємо і надалі приємно дивувати та тішити вас цікавими та унікальними подіями.

Та усіх запрошуємо долучатись у велику та щиру сім’ю субаристів ! Адже попереду нас чекає ще безліч цікавих подій та море нових вражень!

До зустрічі в автосалоні «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА» на Липинського 50Б.