Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Відбувся "День відкритих дверей на Subaru"

24.02.2020

Цієї суботи відбувся "День відкритих дверей на Subaru"

Вдячні кожному з вас, хто завітав на свято. Приємне спілкування, затишна атмосфера, запашна кава та частування, дитячий сміх та приємні подарунки зробили цей день по-особливому атмосферним та незабутнім.
Якщо Ви були на нашому заході - шукайте себе на фото та діліться враженнями зі своїми друзями - повний фотозвіт на нашій сторінці у Facebook!
Також, наші гості тестувати весь модельний ряд Subaru, спілкувалися з менеджерами відділу продажу про переваги автомобілі та вигоди при придбанні Subaru, а також отримали повну інформацію від менеджерів сервісу про усі деталі обслуговування автомобілів, надійність офіційної СТО, наявний склад запасних частин та аксесуарів.
Ну і звісно ж, після усіх аргументів просто важко втриматись щоб не стати субаристом. Адже, Subaru – це стиль життя, повний драйву, нових відкриттів та комфорту, надійності і впевненості.
Тому, усім гостям ми подарували СПЕЦІАЛЬНІ картки на знижку, які дають право придбати автомобіль Subаru з 1% вигодою, та отримати знижку 20% на оригінальні запчастини та аксесуари в нашому дилерському центрі.
Отож, чекаємо, адже знижки діють лише до кінця березня!
Усі деталі в автосалоні НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА на вул..Липинського 50Б ➡
відділ продажу:
 +095-278-64-16 – менеджер з продажу автомобілів Матвій.
відділ сервісу:
Сировенко Тарас 068-57-58-888
Цалі Оксана 050-430-72-72