Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Компанія НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА – офіційний дилер автомобілів Subaru у Львові та Львівській області дарує усім власницям новеньких Subaru подарунки!

29.08.2019

У співпраці з магазином Angel Victoria Secret кожна клієнтка, яка придбає автомобіль, у подарунок отримує Подарунковий сертифікат* .


У магазині «Angel Victoria Secret» Ви зможете придбати виключно оригінальні товари бренду Victoria Secret   з офіційного каталогу Victoria’s Secret та насолодитись красою та вишуканістю білизни та аксесуарів.

Тому, запрошуємо в автосалон НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА придбати автомобіль своєї мрії та отримати Подарунковий сертифікат від магазину «Angel Victoria Secret».

Обирайте потужний японський позашляховик Subaru Outback 2.5 л 2019 в комплектації 4N за 1038400грн. та Subaru Outback 2.5 л в комплектації ZO за 1098700грн.

Чи можливо, Вам буде до вподоби стильний компактний кросове Subaru XV в комплектації TF за 787 800 грн. та Subaru XV в комплектації ZG за 854000грн.

Також, в автосалоні НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА діє вигідне кредитування від SUBARU FINANCE!

Автокредитування дає можливість стати власником автомобіля Subaru в найкоротші терміни і з мінімальними фінансовими витратами. На сьогоднішній день безпосередньо в нашому автосалоні кожен клієнт може отримати детальну консультацію з питань покупки автомобіля в кредит, прорахувати велику кількість варіантів автокредитів від різних банків, вибрати найбільш вигідний і доступний варіант, а також прямо в салоні оформити заявку на отримання кредиту, надавши необхідний пакет документів. Для економії часу клієнта, йому досить вибрати банк і автомобіль, а роботу з оформлення візьме на себе наш автосалон.

Поспішайте придбати Subaru вигідно. Більше деталей на сайті https://subaru-niko.lviv.ua/customers/subaru-finance/ та в автосалоні НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА вул.Липинського 50Б

А також, можете зареєструватись на тест-драйв бажаного авто. Більше деталей ⬇

-          info@subaru-niko.lviv.ua

-          https://subaru-niko.lviv.ua

-          032-29-89-900

 

 

 

 

 

* Подарунковий сертифікат дає можливість його власниці отримати знижку номіналом 1000грн. .на придбання білизни та аксесуарів в магазині Angel Victoria Secret за адресою м.Львів вул..Дорошенка 36 та діє з до 30.11.2020 року. Сертифікат обміну на кошти не підлягає. Усі деталі на https://www.victorias-angel.com.ua/contacts/ / та за тел..+38(093)141-09-23