Тест-драйв автомобіля
* обов'язкові для заповнення поля
Зворотній зв'язок
* обов'язкові для заповнення поля
Запис на СТО
* обов'язкові для заповнення поля

Новини Subaru

Станція технічного обслуговування НІКО-Захід увійшла в трійку найкращих СТО групи компаній НІКО в Україні!

01.08.2016

Компанія «НІКО-Захід», офіційний дилер автомобілів Mitsubishi повідомляє: сервісний центр НІКО увійшов в трійку найкращих СТО у групі компаній НІКО в Україні!

За результатами роботи в першому півріччі 2016 року в дилерській мережі «НІКО» найкращим дилером в категорії СЕРВІС визнано «НІКО-Захід»! Компанія «НІКО-Захід» працює на ринку Львівщини з травня 2003 року. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів, їх гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів та автокосметики. 

За час роботи компанією продано понад 6 000 авто. Компанія «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА» є офіційним дилером Subaru у Львові та області, тому у нас Ви зможете придбати будь-який автомобіль з модельної лінійки Subaru. Наш дилерський центр пропонує різноманітні варіанти придбання автомобіля: оформлення прямої покупки, кредитні та лізингові продукти згідно потреб клієнта, систему корпоративного продажу. Також, діє програма trade-in (обмін старого автомобіля на новий з доплатою). Усі необхідні документи для придбання автомобіля та страхування клієнти можуть оформити безпосередньо у салоні. Станція технічного обслуговування компанії «НІКО-Захід» оснащена найновішим обладнанням, що дозволяє надавати послуги будь-якої складності з ремонту автомобілів Subaru. Одночасно на станції можуть обслуговуватись 35 автомобілів, 19 з яких на підйомниках. Така висока пропускна здатність сервісного центру дає можливість оперативно обслуговувати авто наших клієнтів. Наразі понад 10 000 клієнтів користується послугами сервісного центру «НІКО ЗАХІД ПЛЕЯДА». Ми надзвичайно щасливі, дякуємо нашим клієнтам за довіру!